head banner ashram heb web
 

הניוזלטר האחרון

head banner ashram heb web


 
 

נשמות יקרות,

ירח מלא ראשון של קיץ זורח מעל המדבר המנצנץ ומאיר את פסטיבל הביודנסה באור קסום. לא הרבה יודעים את זה, אבל מדובר בחבורת אנשים שמחים שפשוט באים לרקוד בסבבה. זהו פסטיבל קטן ואינטימי עם קסם. יש בר, יש צ'אי והכי כיף- חנכנו את הבריכה בטבילה ירח מלא עם נוף למדבר. גן-עדן של שיטים אמרנו כבר? בהשפעת צלילי הקסם של הפסטיבל הסופי השישי (כבוד!) קיפלנו ופינינו את אבק הפסטיבלים הגדולים שעברו עלינו ואנחנו מפתחים ציפיות לפסטיבל ה OneTribe שההיפי פרודקשנס (שזה שם פרקטי לחבורה שיצאה מהאשרם והחלה להפיץ את האור בעולם) מפיקים בתחילת יוני. לגבי פשוט- אנחנו כבר יודעים שיהיה אחלה.
פרגנו לכם סופ''ש חיובי לנסוע למדבר, אז גוללו קצת למטה בכדי לצחוק עלינו קצת...

סדנאות קרובותלא תאמינו מה קרה השבוע

חשודים מדאע"ש נעצרו במחסום האשרם!!!

Daesh-2-160

אחרי-צהרי היום של פסטיבל סופי שיגרתי הגיע ג'יפ שחור לאשרם וממנו יצאו ארבעה מזוקנים חובשי טורבן, לובשי שחור, ודרשו להכנס לאשרם. לשם הדגשת כוונותיהם הם הוציאו בד שחור עם כיתובי זהב בערבית מסולסלת ותלו על הרכב. איש האבטחה המסור סירב, משום מה, לדרישותיהם ופנה להתייעצות עם חבר טלפוני. המטורבנים איימו להוציא את כליהם מהרכב. עיתונאי שחלף במקום זיהה כי לא בדאע"ש מדובר, אלא בחבורת מוזיקאים מהמשובחים, שבאו להשוויץ שהם תימנים.
את אישור הכניסה ניצלו התימנים להברחת ציודם האישי, שהיה חבוי מתחת לכלי נגינה. כעבור מספר שעות הם פוצצו את המקום במוזיקה שנשארה חקוקה באזני הקהל.

-הוד טורבנו, התחזות לחשוד מכניסה אותכם להרבה מקומות?

-לא יכול לדבר איתך, יש לי סאונד צ'ק

 
 
 

סדנאות קרובות


 
 

החידה השבועית

totem-160בניסיון להגן על פרחי האשרם הוחלט לרסן את אוכלוסית הטווסים הפרועה, בחורינו יצאו למשימה אך באורח פלא הטווסים שבים ונעלמים מהכלוב:
איך הם יוצאים ?
1.    הם סחבו קאטר ממחסן חשמל וחתכו את הגדר.
2.    הם טווסי קסם העוברים דרך קירות.
3.    הם מסתייעים בלוחם מחתרת בדלני שהסתנן לשורות הצוות.
4.    הם מהפנטים את אחראית פינת החי וגורמים לה לפתוח את הכלוב.

בין הפורצים נכונה יוגרל טווס (לא כולל דמי משלוח)

אז מה אנחנו עושים כל הלילה...

אורות גבוהים

rachal elect-160

המכבסת-תולה של האשרם קיבלה משימה כפי כישוריה- לערוך ולהכין את הצ'אי-בר לתפארת הביו-דנסרים הצפויים לפזז על השבילים. חלק מהעבודה היא לתלות שרשרת נורות מנצנצות, המקובלת במקומות כאלה. במסגרת הדקורציה החשמלית היא נתקלה בשרשרת מגולגלת ככדור ענק של כל לדים הקשת. מוקסמת, היא פנתה לסשן צילומי פורטרט על כדור האורות בשלל פוזות. בהשראת פסטיבל פשוט הממשמש ובא היא רצתה תמונה עם הכדור ללא חולצה. אלא שהשרשרת החשמלית שיוצרה בסין לא עמדה בהתרגשות האירוטית ושלחה זרם רב מתח אל פיטמתה (השמאלית, אם אתם חייבים לדעת). ניצוצות לא היו שם. זינוק מרהיב לאחור כן. שינוי מצב הרוח היה חד. לפיטמה שלום.

- המוארת בניצנוצים, חשמל זורם בפיטמותיך?

- לך #₪@*#.

משפט השבוע

תנו לי אישה יפה, ספר טוב, ספה נוחה וכלב. עכשיו תשלחו את הכלב לקרוא את הספר איפשהו ואני אוכל ליהנות קצת.... - גראוצ'ו מרקס
 
אשרם במדבר - הג'וס נשפך כמים

צוות אשרם במדבר

 

מוסא, אחיעד, סופי, אילה, וובה, דפנה, אלכס, קייטן, נירבאיה, אימנו, קרישנה, רוברט, שפע, ליל, שטות, ניג'ן,

ברהמי, ניני, טאו, אולגה, רחלי, אור, תמר, יאן, מהיג'ה וקאליה, גיץ, דניאל, קנטארה, אהוביה, ענת, מאיר, סוהם, טל, זוהר, אורן, סנג'יב, שר, פלאפי, מוסטפא הכפרה, סילביה הנצחית וכל ילדיה, באגירה, חאליסי, פלאפי, יונים מוזרות, חבורת תרנגולות רכלניות, טווסים, זורבה, אסקובר, שני תוכים חצופים, ברווזים, דגים מגוונים, עיזות מתוקות להפליא ותנים הופכי פחים.

 

נא לא להביא גזיות (בכלל), נשק, ומוצרי בשר ודגים (כולל טונה). נא לא להביא כלבים- יש פה מספיק.
אוכל ללא השגחה יאכל ע''י טווס.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | טל’ 052-3824617 | פקס 08-6326632

הפקת אירועים במדברwww.DesertAshram.co.il בקרו אותנו בפייסבוק

goodbyeaum
  Google+    
 
 
 

חברוֹת