head banner ashram heb web
  
הניוזלטר האחרון
 

 

אוי שיטנס - הוא עושה באלגן
Ashram Staff

והווו חשמלית  - ההכנות לעונת הפסטיבלים בעיצומן וכולנו עוטים על עצמנו פרצופים רציניים כדי להזיז עניינים . 

 

טוב, אולי לא כולנו..  הקארמה של ה-חתול של האשרם חזרה אליו ונשכה אותו בזנב. אחרי הרבה שנים שבהן היה חתלתול שובב וחצוף , הגלגל התהפך ועכשיו אתם יכולים לראות את השפם שלו מתעוות במעגל, בזמן שכוכב ההפקה משליך עלים אל עבר חברי הקהילה, מדבר בקול רם עם הוומפים הגרמניים ( שזה בעצם כל הוומפים תכלס) וצועק את בדיחות הסבאל'ה שלו על כל הכרזה במעגל. אנחנו מנחשים שהנקמה של כוכב ההפקה אף פעם לא הייתה כל כך מתוקה . ומה לגבי השאר אתם שואלים ? אנחנו זוכים ליהנות מהדרמה שבמופע - בנחת. 

 

רוצים לראות עוד מהבאלגן של כוכב ההפקה ? - תציצו בווידאו שבמאמר מתחת.

 

 

סדנאות קרובותהחידה השבועית

riddle

וומפ תמים הרים את היד במעגל בוקר בזמן ששאלו מי יודע להקליד במחשב ולפתע מצא עצמו טובע בפתקים כתומים בקבלה , מזועזע ומבולבל מהמצב ישר החלו שאלות מוסריות לתקוף את ראשו, אז החליט ללכת ולשאול את הווב מאסטר/מדריך וומפ שאלה חשובה : " זה בסדר להשתמש באימייל ? " 
המאסטר השיב :
א. "אני חושב שהיקום די טוב בשליחת הודעות בעצמו . "
ב." רק אם יש לך מקום אינסופי "
ג. "כן , אבל בלי אטצ'מאנט "

 

בין העונים נכונה יוגרל מקל קינמון להוסיף לתה חורפי. התה יוכן על ידי העונה נכונה מבעוד מועד.

 

 
 

לא תאמינו מה קרה באשרם

האם יש משהו מספק יותר?
producer-cups
למרות קשת הרגשות הרחבה שלנו , האשרם אוהב מסורות ישנות .  החיפוש הבלתי פוסק אחרי "גנבי " הכוסות הוא אחת המסורות האהובות ( וגם השנואות - סורי פיית חדר אוכל) .

המסע חיפוש הוא מעייף ומפרך אבל הפיה שלנו נחוש ואין בו רחמים , אין דבר שחומק מעיניו - כל זולה , שידה שליד המיטה ואפילו הרצפה שמתחת למיטה נסרקת למען המטרה.

אחרי יום ארוך ומתיש שבו הפיה הסתכל בעיני כל אחד ואחת בקהילה , הוא הרגיש קצת אבוד ומבולבל. איפה הן יכולות להיות ?? אז בכוחותיו האחרונים הוא החליט ללכת לבדוק במקום הכי פחות חשוד , בלי הרבה ציפיות. 
וכך מצוד הכוסות שלו נגמר בתפיסת התותח הגדול בכבודו ובעצמו כוכב ההפקה עם שולחן מלא בהן !! חתיכת דרך לסיים את היום .. 
 
תזכורת עדינה שהמודעות של כולנו מתפזרת לפעמים . 
 
ועכשיו קלטו את גנב הכוסות פה https://youtu.be/eBkWwwoKfFE
 
 

סדנאות קרובות


אירוע מרגש שהיה לאחרונה באשרם...
זה אשרם פה או בית מלון ?

pool

מה היית מצפה לפגוש בקהילה מודעת באמצע שום-מקום במדבר ?  

 

כמה צריפים, מקום קטן לאכול בו , מרחב מצומצם למדיטציות ? זה די מכסה את הכל לא ? 

 

אז חבריי חשבו שנית , פה זה "אשרם במדבר " גרסת 2020  . 

 

זה לא קורה בכל יום שאתה יכול לכתוב להורים שלך שראית סרט במקרן אחרי הארוחת ערב עם חברים שהם כמו משפחה בדום אומנים , או שאכלת היום קציצות "דגים" טבעוניות שנעשו ע"י הטבחית הסקסית שלנו והצוות המרקד שלה . או שאכלת מלבי טבעוני באמצע שבוע שהמאמא צ'אי שאוהבת אותנו הכינה עבורנו , או על המעגל שירה שיש בקבלת שבת שבדיוק נחת אליו מוזיקאי מוכשר , או היהלום שבכתר שלנו - שחייה בלילה תחת שמיים זרועי כוכבים ב….חכו לזה….ג'קוזי (טוב אולי זה בריכה מצופה בלייקרה ומחוממת ע"י אש.. אבל עדיין - היא מגיעה ל45 מעלות !) שימו לב - זו לא פרסומת. אנחנו פשוט אוהבים להשוויץ .

 

 
 
 

משפט השבוע

 

"אשמה ולחץ משפיעים יותר על הגוף שלך מאשר כל עוגת שוקולד שאי פעם תאכל . עוגה זה הפתרון . "

אשרם במדבר - בואו

צוות אשרם במדבר


קייטן, רוברט, מייטרי(סולין), הייה, נישאנט, עמרי, גאטו, יהונתן, טיאן, הדס, ניר, דאו, צטאן, היילי, תומר תה, בלא, פרוואטי, שיוואן, גאיה, זוהר, יובל, מיכאל, חגי, גיא, ירדן, גיוואנה, יוניטי, רונה, מוסטפא, פלאפי, פדרו, קאבסה, סילבי הנצחית, טנטרה, סושי, ניניה, דגתי, באגירה, שאנטי, גוסט, נפאל, תרנגולים ואפרוחים, יונים מוזרות, חבורת תרנגולות רכלניות, טווסים, ברווזים, דגים מגוונים, מולי, פצפיץ, אושר, פרם אולגה וגדי.

נא לא להביא גזיות (בכלל), נשק, ומוצרי בשר ודגים (כולל טונה). נא לא להביא כלבים- שאר החיות לא יאהבו את זה.
אוכל ללא השגחה יאכל על ידי פלאפי / פדרו או אחד הטווסים.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | טל’ 052-3824617 | פקס 08-6326632

 • www.DesertAshram.co.il בקרו אותנו בפייסבוק

goodbyeaum
  Google+
 
 
 

חברוֹת