head banner ashram heb web
  
הניוזלטר האחרון
 

 

 מתחבאים מהחום במקרר

מתחבאים מהחום במקרר - סיפור מצחיק על כך שמישל נכנסה להתקרר בטנדה ונסגרה שם לשעתיים והיא אפילו לא ניסת לצאת

צהריים, שמש קופחת, חם, נכנס היפי יחף למטבח ומתחיל לרקוד לצלילי הבאסים. לפתע פתאום הרטיטה הבנה את מוחו הרותח - הבאסים אינם באסים אלא דפיקות! חש ההיפי שלנו לבדוק מאיפה מגיעות, והנה הפלא ופלא - הן מגיעות מהטנדה - חדר קירור הירקות. הוא היה בטוח שמישהו תקוע בפנים ולכן מיד פתח בבהלה את הדלת, וכל זאת רק כדי למצוא את "המדאם" שלנו מתקרחנת בטנדה לצלילי אולד סקול היפהופ, מסתבר שתכננה להכנס לקחת מנגו וכשנסגרה הדלת הבינה שהיקום זימן לה את הרגע הזה - ונשארה זמן מה לקרוע את רחבת הריקודים!

 

סדנאות קרובותהחידה השבועית

אפיהמה המכשף הקולינרי שלנו המציא עבורנו השבוע?
א. חלת השבת של אושול'ה.
ב. גרנולה בנגיעות קשיו (בלי קשיו, הוא רק נגע ב...).
ג. חטיפי אנרגיית קונדליני.
ד. כל התשובות נכונות.

בין הפותרים נכונה תוגרל חליטת תה משובחת ובקבוקון שמן פיפס
 
 

לא תאמינו מה קרה באשרם

נבטים מתנבטים במנבט
מנבטה חדשה - מגדלים גידולים בריאותיים
הימים עוברים והשנים רצות, וכמו ילד בשנות ההתבגרות - גם אשרמנו פורח וגדל! וכמו שפמפם חמוד אשר גדל על פניו של בן מצווה - גדלה לה מנבטה חדשה באשרם ממש לכבוד ימי השמש הקיציים. ואיך היפים חוגגים שינוי - כמו כל חגיגה אחרת - מסיבה!! ואם בירקות עסקינן, אז מסיבת ירקות!! כל וומפ ווומפית בחרו להם את הירק האהוב עליהם ופצחו בריקוד בצ'אטה סוער כמו באמריקה הלטינית.
 

סדנאות קרובותאירוע מרגש שהיה לאחרונה באשרם...

התבשלי לי אהובתי?

התבשלי ליוואנס אפון אה דיי, ס'תומרת יום אחד, לפתע פתאום, עב"ם סניאסי ומסוקס מכף רגל ועד לקצות הראסטות שלו חזר לחיק האשראם לאחר מסע ארוך במאמא אינדיה. ללא היסוס הוא רץ למטבח, כרע ברך ופנה אל השפית הגלקטית שלנו: "התבשלי לי ארוחה ללא מסאלה בבקשה?". לאחר שכולם צחקו - השפית ענתה 'I DO' - וכולנו אכלנו ארוחה עם פרופורציות תבלינים בקנה מידה ישראלי לחלוטין! (נו ספייסי פליז)

 
 

משפט השבוע

"כל הדרכים מובילות לאשרם"
** אנחנו שמחים לבשר על השקה של קו חדש, קו 340, שיחבר בין מצפה רמון לאילת ויעצור בחריקת בלמים גם ליד האשרם - הללויה! **
 
אשרם במדבר - הג'וס נשפך כמים

צוות אשרם במדבר


אחיעד, קייטן, עמרי, אולגה, רוברט, לילא, טרלה, תמרי-אוואני, נוה, שטות, קאי, סאהס, מלאני, נעם, גאטו, סאטו, תומר, יהונתן, אימני, דידי-קסם, טיאן, שרדהא, הדס, קדם-לינקאטי, ניר, דהרמה, דריה, קשת, פלג, שני, ניג'ן, פאן, צ'איאן, שאקטי, מוסטפא, פלאפי, פדרו, קאבסה, סילבי הנצחית, טנטרה, סושי, ניניה, דגתי, באגירה, שאנטי, גוסט, נופל, תרנגולים ואפרוחיהם, יונים מוזרות, חבורת תרנגולות רכלניות, טווסים, ברווזים, דגים מגוונים.
נא לא להביא גזיות (בכלל), נשק, ומוצרי בשר ודגים (כולל טונה). נא לא להביא כלבים- שאר החיות לא יאהבו את זה.
אוכל ללא השגחה יאכל על ידי פלאפי / פדרו או אחד הטווסים.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | טל’ 052-3824617 | פקס 08-6326632

 • www.DesertAshram.co.il בקרו אותנו בפייסבוק

goodbyeaum
  Google+    
 
 
 

חברוֹת