head banner ashram heb web
  
הניוזלטר האחרון
 

וואי וואי איזה עונה עברה עלינו אתם לא מבינים! חוץ ממי שכן ;)

אז.. בשעה טובה הגענו לסיומה של עונת פסטיבלים עמוסה בריקודים, מוזיקה, חגיגות, חיבוקים, חישגוזים, סדנאות, זריחות, אהבות, מפגשים מרגשים, אומנות, משחקים ועוד עולמות שלמים שנוצרו פה לסופ"ש קסום והמשיכו הלאה בדרכם.

ממסיבת פוסט קורונה קטנטונת דרך פסטיבל רוק פסיכדלי עם עצירה בסופ"ש משכר חושים ומגשים חלומות עד לאירוע של שיגועים ורחבה בוערת עם מקבץ האמנים הכי מטריפים שיש.

לאחר עונה שהיתה בהחלט אינטנסיבית, נשמנו רגע לעומק, נחנתו איזה שבוע ומיד התחלנו ליצור בשבילכם את העונה הבאה! יש הרבה תוכניות שנרקמות להן לאט לאט ובינתיים ניתן לכם הצצה לכמה אירועים ישנים-חדשים ומרגשים שכבר מבצבצים להם מעל פני השטח ומתמלאים להם...

סוף שבוע של יוגה ומדיטציה
סופ"ש 5 - 7 באוגוסט

כמו כלים שלובים, יוגה ומדיטציה הולכות יחד - יד ביד. סוף השבוע הוא הזדמנות להכין את הגוף שלנו - דרך שלבי היוגה - לחווית השקט של המדיטציה, במרחב מוחזק ומאפשר. בסדנה נקבל כלים פרקטיים שילכו איתנו גם לחיי היומיום ונזכה ללימוד יוגה מגוון ומעשיר - מתרגול האטה וויג'נאנה יוגה, לתרגול נשימה מעמיק, לתנוחות עבור כינוס החושים ומדיטציה. ניגע בפילוסופיית היוגה ותפיסתה על מבנה האדם ונלמד להכיר יותר לעומק חלקים שונים בגופנו ובתוכנו.

פרטים נוספים
מטר מטאורים
סופ"ש 12 - 14 באוגוסט

מספר פעמים בשנה מתאפשרת לנו ההזדמנות לצאת למדבר ולחזות באחד מפלאי הקוסמוס - מטר מרהיב ביופיו של מאות כוכבים נופלים! מטר המטאורים שבו נצפה נקרא מטר הפרסאידים שהוא - במקרה או לא - המטר השופע והעשיר ביותר בשנה. ולקינוח, שיא מטר הפרסאידים מתרחש בסופ"ש עצמו! אנחנו מזמינים אתכם לא לפספס הזדמנות כל כך מופלאה, ולצאת מהערים המאובקות אל האוויר הנקי במדבר הפתוח לסוף שבוע יחיד ומיוחד הכולל בתוכו סדנאות עומק, פעילויות לילדים ופינוקים צבעונים מכאן עד הירח! ובחזרה!!

פרטים נוספים
מירי במדבר
סופ"ש 10 - 11 בספטמבר

בראש השנה נארח בביתנו מסע של 24 שעות מלא באהבה, בשמחה, במוזיקה שחודרת עמוק לנשמה ובכבוד לטבע ולקהילה שיצרנו. כל זה במקום הכי קסום בלב המדבר האהוב שלנו. אהבה, חופש, טראנס ושמירה על הטבע. עולם מגוון, פסיכדלי, עמוק ומהפנט, עם ליין אפ שהוא בעצם סיפור אחד יפייפה ומרתק.

פרטים נוספים הרשמת הלפרים
אימג'ן
סופ"ש 7 - 9 באוקטובר

אתם מוזמנים לשלושת הימים הכי צבעוניים, שמחים, פרועים, חסרי מעצורים ומעיפים של השנה. האימג'ן חוזר במהדורה מלאה ועשירה עם 4 מתחמי סדנאות של רוח, מדיטציה, אימפרוביזציה, מיניות מודעת, ריקוד, תנועה, קרקס ומה לא. יותר מ-12 הופעות חיות, דיג'ייז ואמנים נוספים שיעלו לעמדות ברחבות ויקחו אותנו למסיבות ומסעות בממדים הנכונים. 3 ימים עם אינסוף ריקודים, סדנאות, מפגשים, הרפתקאות והתרחשויות מפתיעות ולא צפויות אחרות. זה האימג'ן - זה הצחוקים, התלבושות, הצבעים, אינסוף האפשרויות, החגיגה, הקצב, החברים, הימים המשוגעים ומלאי צבעים, הלילות הארוכים והקסומים, הזולה עם החברס בטבע, כולנו ביחד באמצע שום מקום, אין יותר מושלם מזה.

פרטים נוספים
יהלי משתפת..

..."זכיתי להכיר אנשים מדהימים, שהחוויה שלי חד משמעית לא הייתה נראית אותו דבר בלעדם, מראות ששיקפו לי את עצמי ואיפה אני עומדת - בכל כך הרבה סיטואציות, רגעים בהם אני מרגישה חוסר ביטחון ורגעים בהם אני מרגישה אהובה ומוערכת, רגעים של שייכות ורגעים של בדידות, שיחות מדהימות ועמוקות, לצחוק עד שכואבת הבטן ולבכות מרוב כאב.

ואמנם לא תמיד היה פשוט אבל תמיד הרגשתי! הרגשתי שהמקום מצליח להכיל אותי כמו שאני, הרגשתי שאני לא צריכה להיות משהו שאני לא, פשוט כמה שיותר להוריד מסכות ולהיות אני, חשופה ועירומה ופשוט יקבלו אותי, הרגשתי שאני לא צריכה להיות מנומסת, הרגשתי שאני יכולה להביע את הנשיות שלי בדרך שלי ויקבלו אותה, הרגשתי שמותר לי להגיד בקול רם "אני לא רוצה!".

השקט איפשר לי לשמוע את הקול בתוכי ולהקשיב לו בצורה טהורה ועדינה, הרגשתי שמותר לי להיות מוזרה כי כל אחד פה יצור אחר ומוזר בפני עצמו וזה נעים, מצאתי את עצמי אחרי תקופה ארוכה פשוט אומרת תודה!"...

נא לא להביא גזיות (בכלל), נשק, ומוצרי בשר ודגים (כולל טונה).

נא לא להביא כלבים – שאר החיות לא יאהבו את זה.

אוכל ללא השגחה יאכל על ידי פדרו או אחד הטווסים, באהבה.