head banner ashram heb web
  
הניוזלטר האחרון
 

חזרנוווווו!

בהתחלה רצינו לזוז לאט לאט אבל הפרידה הזאת הייתה קשה מידי בשבילנו! ושמענו את הקולות שלכם המבקשים לבקר. שאלנו את עצמנו... היי.. למה אנחנו בעצם מחכים? בואו נתחיל את החגיגה! אז פתחנו את השערים, את הלבבות ואת לוחות הזמנים ומילאנו אותם בסדנאות ומיני-פסטיבלים. אנחנו יודעים שאתם מגיעים עם תיאבון גדול ועל קיבה רגשית ריקה, אז בואו תעמיסו את הצלחת עם כל המטעמים שבישלנו לכם בלי דאגות מיותרות. אשרם במדבר ופאצ'ה מאמה דואגים לכם...

אשרם פתוח: ימי התכווננות
21-23 למאי

כשחלקנו כבר חוזרים אט אט לשגרה, אנחנו יכולים לבחור אם ללכת לאיבוד ביום יום, להגיב לדברים עם הסיפורים הרגילים. או שאנחנו יכולים לבחור להביא איתנו את אנרגיית החיים, הקלות והמוטיבציה. אתם שואלים איך? כפי שראינו ב- "21 יום התכווננות". כשאנחנו נותנים לעצמנו מעט זמן לחיבור - אנחנו יכולים ללמוד, להקשיב ולהכיר את עצמנו טוב יותר, מה שעוזר לנו למצוא מיקוד וצלילות בתוך התגובות והמעשים בימינו.

לקרוא עוד
WOMP
החל מה- 17 במאי

נרגשים לספר לכם שהוומפ חוזר אהובים... התגעגענו.... בואו לספר לנו איזה חיה הייתם, הצטרפו לפרוסס עבודה כמדיטציה המשפחתי, קחו 5 דקות שתיקה, קפצו על חייכם ותראו את פלאפי מתרוצץ ברחבה. רוצים להבין יותר מה המשמעות של כל זה? מדהיםםםםםם - כי אנחנו רוצים לשתף אתכם! מוזמנים לצפות באתר או להתקשר אלינו למספר 052-382-4617.

בגלל התקנות - המקומות מוגבלים, אנא צרו קשר בקרוב כדי להבטיח את המקום שלכם.

לקרוא עוד
אשרם פתוח: יוגה
4-6 ליוני

כולנו היינו חלק מהתקופה המבלבלת הזאת, מה שהעלה בנו מתח וחרדה של חוסר וודאות, מה שהפך את הגוף לנוקשה וקצת עצל. אנחנו מזמינים אתכם לסופ"ש של התרגעות והתמתחות, של שקיעות מדבריות ויוגה.

הגוף והנפש שלנו מחוברים ומשפיעים אחד על השני יותר מתמיד, ולכן כל מה שאנחנו חווים בעולם הפיזי מנחה את עולמנו הרגשי ולהפך.
אז בואו כפי שאתם - האשרם קורא לכם להביא איתכם כל מה שצברתם ואגרתם - גוף, מיינד ונשמה - וזרקו את הכל אל המדבר.

Samsara Festival
21-23 למאי

אהובים ואהובות - אנחנו נרגשים להודיע שאחרי תקופה מרגשת של חזרה לשגרת סדנאות ואירוח אשרם במדבר מחזיר את עונת הפסטיבלים למפה!
חשבנו מה יהיה הפסטיבל הראשון אחרי תקופת הקורונה המוזרה הזו...
מה יצא אתם שואלים? הנה התשובה.

משמעות המילה Samsara בסנסקריט היא תנועה מתמשכת והרגיש לנו שזה הפסטיבל הכי מדויק כדי לנער את האבק שצברנו ולהחזיר את הצבע ללחיים.
בואו אלינו להשקיט את המחשבות ולתת לגוף להגיד את שלו, בלב המדבר, בפסטיבל אינטימי ומפנק שיחזיר אתכם לחיים.
ביחד ניצור אנרגיות משותפות ומעצימות בין תרגולי יוגה, מדיטציות חברתיות ודינאמיות וכמובן ריקודי חגיגות החיים עד אור הבוקר!

הסתקרנתם?? מצויין! Save the date

לקרוא עוד
משפחת אשרם במדבר

מייטרי(סולין), רוברט, הייה, נישאנט, עמרי, יהונתן, טיאן, הדס, ניר, דאו, צ'טאן, היילי, תומר תה, בלא, פרוואטי, שיוואן, גאיה, זוהר, יובל, מיכאל, חגי, גיא, ירדן, ג'יוואנה, יוניטי, רונה, פאנדיט, מוסטפא, פלאפי, פדרו, קאבסה, סילבי הנצחית, טנטרה, סושי, ניניה, דגתי, באגירה, שאנטי, גוסט, נפאל, תרנגולים ואפרוחים, יונים מוזרות, חבורת תרנגולות רכלניות, טווסים, ברווזים, דגים מגוונים, מולי, פצפיץ, אושר, פרם אולגה וגדי.

נא לא להביא גזיות (בכלל), נשק, ומוצרי בשר ודגים (כולל טונה). נא לא להביא כלבים - שאר החיות לא יאהבו את זה. אוכל ללא השגחה יאכל על ידי פלאפי / פדרו או אחד הטווסים.