head banner ashram heb web
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים

 • אוגוסט 2020

  • מטר מטאורים

   מטר המטאורים השנתי באשרם במדבר אנחנו מתרגשים להזמין אתכם אל חגיגת מטר...

   קרא עוד: מטר מטאורים

  • מהראש אל הלב - החוכמה של האהבה

   בהנחיית התרפיסטית הבכירה סוגנדהו בואו נתחבר מחדש לתכונות של הלב ההרפתקני...

   קרא עוד: מהראש אל הלב...

  • סופשבוע של יוגה ומדיטציה במדבר

   שלושה ימים של יוגה ומדיטציה וכשהקיץ כבר מאחורינו ורוחות השינוי מתחילות לנשוב,אחרי עצירה...

   קרא עוד: סופשבוע של...

 • ספטמבר 2020

  • לכתוב פרא

   סדנת כתיבה סופשבוע חוויתי במהלכו נערוך עם גבי ניצן (סופר ועיתונאי, "באדולינה") מסע לחיפוש הקול האישי, הפראי והאותנטי –...

   קרא עוד: לכתוב פרא

 • אוקטובר 2020

  • פסטיבל זורבה הבודהה

   זורבה סתיו 2020 פסטיבל זורבה הבודהה מגיע בקרוב!אהובים ואהובות. אנחנו מתחילים מעגל חדש!!!לחץ להמשך...

   קרא עוד: פסטיבל זורבה...


the alchemy of love
מהראש אל הלב - החוכמה של האהבה
בהנחיית התרפיסטית הבכירה סוגנדהו
סופ"ש 19-22 באוגוסט 2020
בואו נתחבר מחדש לתכונות של הלב ההרפתקני שלנו. מתוך כך יתגלו בפנינו האוצרות של הלב הרוחני, אוצרות הטמונים בתוך כל אחד ואחת מאיתנו. זה מגיע עם תחושת רענון, שלווה והרפיה, כאשר אנו מגלים מחדש את האיכויות שהלב שלנו מחזיק. בואו ניזכר יחד בתבונה הייחודית שלו.

האלכימיה של צ'אקרת הלב

כולנו מכירים את הדילמה שבה לראש יש סיבות ראציונליות טובות להחלטה שאנו צריכים לקבל, ובאותו הזמן הלב כואב על התוצאות של אותה ההחלטה. למשל, בימים אלו של משבר הקורונה, האינטלקט אולי אומר לנו לנקוט צעדים של זהירות ולפעול לפי ההנחיות, אבל הלב רוצה לפגוש חברים, רוצה להיות קרוב לאנשים היקרים לנו. אנו יכולים להרגיש לא אהובים, אם מישהו נמנע מלפגוש אותנו בגלל הקורונה.

זה שולח אותנו ישר אל השאלות – מהי אהבה? האם אהבה פירושה ללכת כעיוורים אחרי הרגש שלנו? האם לבחור לפעול מתוך מחשבה ראציונלית ושכלתנית, פירושו לבחור להתעלם מכמיהת הלב?

חלקנו אולי למדנו לתת לראש להוביל את ההחלטות החשובות, חלקנו אולי עושים את ההפך (אפילו מתוך הרצון להרגיש את החופש להתמרד). אבל מה אם הקונספט של אינטלקט אל מול הלב כשני קטבים מנוגדים בתוכנו, הוא צר מדי? מה יקרה אם נרחיב את האופק בתוכנו ולא נסתכל רק על מה נכון או לא נכון, ונגלה שרבים מהפחדים שלנו נוצרים בתוכנו?

~ צפו בשיחת הטד של סוגנדהו, בה היא מדברת על השאלה: מדוע הראש והלב צריכים לעבוד יחד? ~

במהלך הסדנה נחווה כלים מעולמות שונים. דרך מדיטציה ותרגילים של עבודת גוף - נפש, ועד שיתוף מהלב בדרכים שונות כמו ריקוד, ציור, הקשבה ותקשורת.

סוגנדהו תוביל אותנו בנתיב המיוחד למפגש עם צ'אקרת הלב, ותאפשר לנו באינטליגנציה רבה ובעדינות הנכונה, לפתוח דלתות בתוכנו להמשך עבודה פנימית עמוקה ומתגמלת.

הסדנה תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך.

את הסדנה תנחה התרפיסטית הבכירה סוגנדהו. היא ילידת גרמניה, תרפיסטית בעלת שם עולמי וניסיון של למעלה מ-30 שנה בהנחיית סדנאות באירופה, אסיה והמזרח התיכון. בעלת MA בחינוך, פסיכולוגיה וסוציולוגיה. בנוסף, היא למדה שיטות טיפול אלטרנטיביות רבות כגון מדיטציה, רייקי, האלכימיה של הצ’אקרות, נשימות, עבודת פריימל, התניות ילדות, דמיון מודרך, שחרור התניות מיניות, Neo-Reichian Breathing (Pulsation), NLP. סוגנדהו היא תלמידתו של אושו מאז 1980 והיא משלבת בעבודתה ידע וניסיון של שיטות מערביות ושיטות אלטרנטיביות מהמזרח. היא מנהלת את מכון אושו למדיטציה ואלכימית הצ’אקרות בעולם, בנוסף, היא מנחת הקורס לייעוץ אנרגטי של אושו, מתמחה בייעוץ וקריאה אנרגטית ומציעה גם מפגשים פרטיים.

היא חיה בישראל ומקבלת השראה לעבודתה מהשקט המדברי.

אדוויה
054-7440836
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
סופ"ש 19-22 באוגוסט 2020
2020-אוגוסט-19 עד
2020-אוגוסט-22
2020-אוגוסט-22
Sugandho סוגנדהו