head banner ashram heb web
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים

  • דצמבר 2021

    • דרך האהבה - Oneness

      סדנת הדגל למדיטציה ומודעות עצמית! מסע אותנטי ומעצים, של גילוי עצמי והתעוררות לחיים...

      קרא עוד: דרך האהבה -...


הדינאמיקה של מערכות יחסים - לזוגות וליחידים
לחבר יחד אהבה ולבדות
הדינאמיקה של מערכות יחסים - לזוגות וליחידים
סופ"ש 22-24 באפריל 2021
סדנת סופשבוע ליחידים ולזוגות בהנחיית התרפיסטית הבכירה סוגנדהו (גרמניה). הסדנה היא הזדמנות ללמוד על הדפוסים שלנו בתוך מערכות יחסים. מה קורה לנו כשאנחנו יחד, ומה אנו חווים כשאנחנו לבד. באמצעות כלים מעולמות התרפיה המערבית בשילוב עם חוכמה מהמזרח, התנסויות כגון נשימות, מדיטציה אקטיבית, ביטוי רגשי ופיזי ועוד, נצא לתהליך של חשיפת הסיפורים הפנימיים והדפוסים המנהלים את חיינו. לכל רגש בתוכנו יש סיפור ואנחנו רוצים לחשוף בפני עצמנו את הרגשות ואת הסיפורים הללו, כי הם מעצבים את מציאות חיינו.
האלכימיה של הצ'אקרה השנייה

במערכות היחסים האינטימיות בחיינו יש צורך טבעי באהבה ולבדות. ישנם זמנים בהם אנחנו רוצים להתאחד עם האהוב/ה שלנו, לחלוק רגעים אינטימיים, לחלוק יחד וכו’. וישנם רגעים בהם אנחנו צריכים זמן ומרחב לעצמנו. לקריאת ספר, להליכה שקטה בטבע, למדיטציה, לבלות זמן עם חברים ועוד. שני הצדדים חשובים במידה זהה בשביל לשמור על איזון רגשי בתוך מערכת היחסים.

הקצב הטבעי של אהבה והלבדות יכול להשתבש בעקבות זרמים תת קרקעיים של פחד וטראומות ישנות. אנחנו יכולים להיאחז בבן/בת הזוג שלנו מתוך הפחד להיות לבד, לאבד את עצמנו בתוך מערכת היחסים. אנחנו יכולים לחיות בפחד נטישה תמידי מבלי באמת להבין למה. אנו עלולים להימנע מאינטימיות ולא לאפשר מערכות יחסים קרובות, כי אנחנו לא רוצים להיות דחויים ע”י האחר או להיפגע. אנחנו גם עלולים להתאהב תמיד בבן הזוג “הלא נכון” שאינו זמין לנו.

המסע הזה יקח אותנו לא רק לחקירת הדפוסים שלנו במערכות יחסים. לפני שנוכל להבין את הדרכים בהן הרגשות שלנו משפיעים על מערכות היחסים שלנו, אנו צריכים לאפשר לעצמנו להתחבר לרגישות העצומה ולפגיעות שיש בנו. זה מפחיד, כי כולנו נפגענו בעבר ולמדנו להגן על עצמנו מפני להפגע שוב. בסדנה אנו רוצים ליצור מרחב בטוח שבו נוכל לקחת את הסיכון ולהפתח שוב, לפגוש את החלקים הפגיעים והרגישים שבנו.

זוהי הזדמנות לריפוי ולהבנה של מקומות פגועים ישנים שהם חלק מאיתנו. הזדמנות למצוא שוב את האומץ להתגבר על המגבלות שהטלנו על עצמנו, כדי ליצור תחושת בטחון. בטחון שנזקקנו לו בעבר, כי לא היינו רק פגיעים ורגישים, אלא גם קטנים ותלויים בהורינו. אך אנו כבר לא חלשים, אפילו שלעיתים זה יכול להרגיש ככה. זהו זמן לבחון מחדש את מציאות חיינו ואת הדפוסים שלנו.

במהלך הסדנה נחווה כלים מעולמות שונים. דרך מדיטציה ותרגילים של עבודת גוף - נפש, ועד שיתוף מהלב בדרכים שונות כמו ריקוד, ציור, הקשבה ותקשורת.

סוגנדהו תוביל אותנו בנתיב המיוחד למפגש עם הצ'אקרה השנייה - הבטן הרכה שלנו, ותאפשר לנו באינטליגנציה רבה ובעדינות הנכונה, לפתוח דלתות בתוכנו להמשך עבודה פנימית עמוקה ומתגמלת.

הסדנה מתאימה לכולם, לזוגות וליחידים. היא תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך.

~ צפו בשיחת הטד של סוגנדהו, בה היא מדברת על השאלה: מדוע הראש והלב צריכים לעבוד יחד? ~
אדוויה
054-7440836
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
סופ"ש 22-24 באפריל 2021
2021-אפריל-22 עד
2021-אפריל-24
2021-אפריל-24
Sugandho סוגנדהו