רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים


האמץ לאהוב
האומץ לאהוב
תהליך לגילוי וריפוי המכשולים לאהבה
סופ"ש 6 - 4 ביולי, 2019
אנחנו רוצים להאמין באהבה ללא תנאים, אך מוצאים את עצמנו זקוקים, כמהים ומחפשים אחר בן זוג שימלא את הצרכים שלנו, את המאווים שלנו. מסתבר לאהבה יש תנאים. מערכות יחסים זוגיות נתקלות בקשיים, ומתערערות עקב ציפיות ופחדים הקיימים ביננו ובתוכנו. לצרכים שלנו וביטויין יש השפעה רבה על הדינמיקה בתוך מערכת היחסים. כשאנחנו לא מודעים לצרכים שלנו אנחנו הולכים לאיבוד בתוך שבילי הדפוסים של עצמנו ושל בן/בת הזוג. בסדנה נשאף להבין את הדפוסים ועוד נושאים רבים המאפשרים גילוי וריפוי המכשולים לאהבה.
מערכות יחסים אינטימיות מעוררות בנו כמיהה עמוקה למיזוג ולתחושה של אחדות. אנו מחפשים בית בטוח ואוהב בליבו של האחר. אך, להיותנו אוהבים ואהובים מתלווה עולם שלם של מורכבויות. חוויות העבר הותירו בנו פצעים ותחושה שאיננו ראויים לאהבה, וגורמים לנו להיות רגישים לדחייה ולנטישה.

מאחורי התקוות, הפנטזיות והאמונות על אהבה, אורבים הטריגרים לפצעים שלנו כמו גם האתגר של הגישור על ההבדלים שבינינו, גברים ונשים.

סדנת "האומץ לאהוב" מאפשרת להגיע להבנה של הדרכים בהם אנו אוהבים בצורה מעמיקה ומרפאת. נגלה מה מתאפשר כשאנחנו בקבלה למי שאנחנו, ונתווך את מה שגילינו במערכות היחסים שלנו בפתיחות וכנות.

יחד, נבחין אילו איכויות מקרבות בנינו ומה מונע קבלה וכבוד הדדי. נעמיק בחוויה האנושית של היותנו גברים ונשים, ונעמיק בהבנה אילו איכויות היינו צריכים לצנוח בעקבות התניות ופצעים.
מערכות יחסים הן מסתוריות במידה רבה וסדנת "האומץ לאהוב" מאפשרת לכל משתתף להניח למסתורין האישי שלו להתגלות. יחד אנו מגלים מה מחבר בינינו ומה מכרסם בכבוד ובאמון. אנו מתבוננים בהרגשת שמתלווה לחיים בעור של גבר או אישה ואף מעמיקים עוד יותר את ההבנה של האיכויות שהיה עלינו לזנוח בשל טראומה או התניה.

תהליך זה מונע על ידי אותנטיות ולא על ידי אידיאלים או מוסריות. אנו חושפים ומחבקים את הפצעים שלנו ואת התפקידים הנובעים מהם. בפגש רב עוצמה זה עם העצמי הפגיע שלנו (שנושא עמו חוזק אמיתי) ניצור בסיס לאהבה עצמית ולבניית קשרים משמעותיים.
כשאנו משלימים עם כך שאנו נמצאים תמיד במערכת היחסים הנכונה (בין אם היא טובה או רעה), אנו יכולים להתבונן בסיבות שגרמו לנו להימצא בהן מלכתחילה. כך אנו מחזירים לעצמנו את יכולת הבחירה הדרושה כדי להחליט להישאר או לעזוב, וכך גם נוכל להשתמש בתובנות שלנו ללמידה ולריפוי.

בסדנת סוף שבוע אינטנסיבית תחקרו כמה מהדינמיקות המרכזיות שמניעות כל מערכת יחסים. זאת על מנת להבין מה יוצר קשר ומה פוגע בו, מהו אמון ומהי אחריות וכיצד להביע את הצרכים שלנו בדרכים בריאות. תתקדמו צעד אחד נוסף לקראת הבנת האופן בו נוכל לחיות יחד ובה בעת תכירו בהבדלים הקיימים בינינו.

התרגול במהלך הסדנה ישפוך אור על ההתמודדות האמיתית שלכם במערכות היחסים, ויעזור לכם ליצור את הקרבה אליה אתם מבקשים להגיע.

הצטרפו לריטריט החווייתי ורב העוצמה הזה מלא בהתנסויות וחוויות שיאפשרו לכם לבנות תמונה שלמה וברורה יותר. תחושו רגועים יותר כשתבינו שאהבה אינה ללא תנאי ותכירו ביתרונות האמיתיים של מערכת יחסים.

בסדנת "האומץ לאהוב" תלמדו שפה חדשה שתשמש אתכם עם עצמכם ועם בן זוגכם.

טכניקות ושיטת עבודה
תהליך זה הוא אינטראקטיבי וחווייתי. עבור כל נושא שנעמיק בו תהיה הקדמה תיאורטית קצרה ואחריו עבודה אישית או קבוצתית. שיתוף בדרכים שונות, קונסטלציה משפחתית, ביו-אנרגטיקה ותנועה יהוו את בסיס לעבודה המשותפת שלנו.

למי התהליך מיועד
אין זה משנה אם אתה נמצא במערכת יחסים או לא, אם אתה מגיע לבד או עם בן זוגך, אנו יוצרים עבורך את הסביבה שבה תוכל לנוע עמוק לתוך לבך ולאפשר לעצמך ללכת לכל מקום שאליו תצטרך להגיע כדי למצוא ריפוי ולהרחיב את יכולת האהבה שלך.

משתתפים מספרים
הגילוי שהיה לי בסדנה זה עד כמה הפחד שלי יכול ועשוי להיות עוצמתי … שלושה ימים אינטנסיביים של עבודה פנימית, עבודה כנה ביני לבין עצמי … העברתי 3 ימים קסומים, במקום קסום, עם המון פחד יחד עם אומץ להסתכל פנימה ולהביא את מי שאני באמת. שרון (35)

האומץ לאהוב היא סדנת סופשבוע מעורר מחשבה ומאפשר לך להסתכל עמוק פנימה על תוך נשמתך ולהתחיל לרפא את הפצעים הפנימיים מהילדות. בשבילי, הסדנה איפשרה לחקור את הנושאים שלי ללא שיפוט בתוך מרחב בטוח. למדתי לברך ולקבל את התהליך שלי. אהבתי את המדיטציות, את המוסיקה ואת היכולת להיות אני בתוך אווירה תומכת. אהבה וקבלה היו באוויר. לילי (50)

בעת שעברתי בין חלקי הסדנא השונים, המדיטציות, ההפסקות, חשבתי לעצמי 'מדוע כל זה אינו פועל בעולמי, אף ששנים אני מחויבת לצמיחה הרוחנית והרגשית שלי?' כעת, ימים ספורים לאחר הסדנא אני מתבוננת בשינויים שמתחוללים בי מבלי שאעשה דבר. בתוכי אני מרגישה כאדם שונה. דנה (40)

המרחב של הסדנא אפשר לי לומר דברים באופן שונה, לקבל בצורה טובה יותר את הצד השני, לראות בצורה אמיתית את מי שנמצא מולי וצועד לצדי בשבילי חיי. הוא אפשר לי גם לראות את השאיפות והצרכים שלי, אבל גם את אלו של בן זוגי – שאת שניהם לא תמיד קל לחשוף. לפתע נוצר מקום לתקשורת אותנטית בינינו, להתבוננות שהיא מעמיקה פנימה ובה בעת רחבה יותר מזו שהיתה לנו עד כה. המדיטציות, השיתופים, החוויות… כל החלקים הצטרפו לפאזל שלם אחד; לפתע פשוט הבנתי. סיארי (33)

אני מלא הודיה על שקיבלתי את ההזדמנות לבוא במגע עם הדברים שעלו בסדנא ולקבל את הדרכתך המיומנת והאוהבת. בימים האחרונים, כשאני שוהה אצל בני משפחתי, אני יכול לראות בבהירות רבה יותר כמה מהדפוסים שפיתחתי בילדותי ביחס לאבי, דפוסים שעלו בסדנא. דבר נוסף שהתבהר לי דרך הסדנא הזאת הוא עד כמה חשוב לי להתחבר לאומץ ולאמת שלי. דן (40)

אני מודה על כל רגע ורגע שחוויתי בסדנא, ומעריכה כל מה שהתרחש ומוסיף להתרחש. מבחינתי, שלושת הימים הללו היו הזמנה לריקוד עם החיים. דיתי (38)

הבנתי דבר מה חשוב ביותר על מערכות היחסים שלי שחמק מעיניי עד כה, ונראה שהוא מחולל שינוי בחיי כיום. אני שמח ומודה מאוד על התהליך הזה. רוני (42)

התהליך חלחל עמוק מאוד. הוא סייע לי להבין שכדי שיהיו לי מערכות יחסים בריאות עליי לרפא הרבה ממה שקרה לי בילדותי, ללמוד הן לתת והן לקבל, להתייחס לעצמי בעדינות ובחמלה ולהקשיב ללבי. לתהליך היתה השפעה עמוקה על ההוויה שלי. גלי (44)

מחיר
מחיר בהרשמה מוקדמת עד ה-10 ביוני, 990 ₪. לאחר מכן 1110 ₪

חדר דורמיטורי משותף (עד 7 אנשים): 540 ₪. קיימים סוגי חדרים שונים לשידרוג (חדרים פרטיים, זוגיים וחדרי משפחה). לקבלת מידע אודות שדרוג החדרים, נא לפנות לאשרם המדבר לקבלת פרטים נוספים בטלפון: 052-3824617
להרשמה ומידע נוסף אנא צרו קשר עם מילאן ב 054-4753345 או דרך This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
:
סופ"ש 6 - 4 ביולי, 2019
2019-יולי-04 עד
2019-יולי-06
2019-יולי-06
מילאן - אריאל כרמלי