head banner ashram heb web
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים

 • יוני 2020

  • אשרם פתוח: יוגה

   סופ"ש פתוח באשרם במדבר הגיע הזמן להזיז את הגוף וליצור מרחב כדי לאפשר לעונה החדשה להיכנס. בואו נמתח את הסופ"ש עם...

   קרא עוד: אשרם פתוח: יוגה

  • Samsara Festival

   3 ימים של חופש תנועה, ריקוד ומדיטציות משמעות המילה Samsara בסנסקריט היא תנועה מתמשכת והרגיש לנו...

   קרא עוד: Samsara...

 • יולי 2020

  • אשרם פתוח: קחו נשימה

   סופ"ש נשימות באשרם במדבר קחו רגע לעצמיכם.. תמצאו את המרחב לנשום.. תתמסרו למדבר.. תספגו קהילה,...

   קרא עוד: אשרם פתוח:...

  • AL'OL Gathering

   Psychedelic Desert Experience אנו מזמינים אתכם לחוות מערבולת חושים אקסטטית בנווה מדבר! שילוב...

   קרא עוד: AL'OL Gathering


המסע אל הלב – להיפתח לעוצמת האהבה
המסע אל הלב – להיפתח לעוצמת האהבה
בהנחיית דישה
תאריך חדש יקבע בהמשך
מוזמנים באהבה ל3 ימים שבהם נשים את הראש בצד ונוציא את הלב שלנו לחופשה במדבר היפהפה.
נלמד לשחרר את כל מה שיושב ביננו לבין אהבה וקרבה בחיינו, בין אם זה עומס נפשי או פיסי, רגשות, אמונות ונתחבר לאהבה עצמית ואהבה לאחרים.
בסדנה נחווה ונלמד כלים יעילים ועוצמתיים מעולם התרפיה והמדיטציה, הביואנרגיה, והנשימה – ריברסינג, ונתחבר לעוצמה שטמונה בחיבור לגופנו ולתבונה של הלב. תבונה זו, שכבר אפילו ישנם מחקרים מדעיים שמתחילים להוכיח את קיומה, יודעת להשיב את הסדר על כנו, לפתור את אתגרי חיינו בעזרת החוכמה של מוח ימין.

סדנת עומק טרנספורמטיבית ומשנת חיים שרצה כבר עשרות שנים במדינות שונות בעולם, שמאפשרת לכל משתתף להתחבר לפשטות של הלב, לשקט פנימי ,לעוצמה ולתבונה שלו.

הלב הוא המקום להתחיל ממנו את המסע פנימה. הראש חשוב ככל שיהיה, אינו יכול לקחת אותנו להוויה שלנו. הלב יודע את הצעד הבא, הלב יודע את הדרך לאמת שלנו.
בסדנה זו נשים את הראש עם כל פטפוטיו בצד ונלמד להתחבר לשקט הפנימי של הלב, נלמד להקשיב לו ולצורה המיוחדת שבה הוא מדבר אלינו. נתחבר לקסם שטמון בו לרפא לב שבור, כאבים פיסיים, דברים שלא עובדים בחיינו כפי שאנחנו רוצים.

הראש לא תמיד יאהב את זה כי הוא מורגל בלפתור אתגרים, אבל ההוויה והרכות המיוחדים של הלב, מרפאים ומביאים שינוי בצורה אחרת, שונה. האהבה היא הכוח הכי מרפא עלי האדמות, משהו שאפשר לאמת רק ברמת החוויה. אם נדע איך להביא אהבה וקבלה לאתגרי חיינו, נוכל לעשות בהם אלכימיה - טרנספורמציה של ממש.

___________________________________________
בעזרת כלים יעילים ועוצמתיים מעולם הביואנרגיה, תנועה, נשימה – ריברסינג, מדיטציות אקטיביות ושקטות, גשטאלט, ציור תראפויטי, כתיבה ועוד נתחבר לעוצמה שטמונה בגופנו, התבונה של הלב. נשחרר עומס נפשי ופיסי, תקיעויות, רגשות, וכל מה שיושב ביננו לבין להיות אוהבים כלפי עצמנו ואחרים, כל מה שיושב ביננו לבין ויטליות בחיינו.
___________________________________________
סדנה משמעותית זו יכולה להיות צעד משמעותי בדרך לחיבור פנימי עמוק יותר, הזדמנות לחקור כמיהה פנימית, או צעד טרנספומטיבי להעמיק פנימה בתהליך האישי.

באווירה בטוחה ונעימה, במרחבים הקסומים והאוויר הצלול של אשרם במדבר, נוציא את הלב שלנו לחופשה של ממש ונלמד איך לתמלא באהבה לעצמנו, אהבה לאחרים, אהבה ללא סיבה וללא תנאי, ואיך אהבה זו יוצרת קרבה בחיינו – הן לעצמנו והן לאחרים. זוהי האלכימיה של אהבה, מוזמנים לחוות אותה בסופ"ש הזה ולהביא אותה לחייכם.
___________________________________________
הסדנה מתאימה הן ליחידים והן לזוגות שרוצים לחקור את האהבה לעצמם ולאחרים, וכל מה שעוצר מהאהבה הזו לזרום בחופשיות.

"Love is the goal, life is the journey.", OSHO
____________________________________

עלות:
עלות הסדנא בהרשמה מוקדמת עד 18 למאי - 1100 ₪
הרשמה רגילה – 1250 ₪.
בנוסף
עלות האירוח כולל 3 ארוחות מלאות ופינת תה קפה בחדר דורמיטורי – 540 ש"ח
ניתן לשדרג לחדרים פרטיים וחצי פרטיים, או לינה בקמפינג.

להרשמה ועוד מידע...
דברו איתנו דאנה – 052-598-5838 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
או השאירו פרטים בדף הסדנא באתר שלנו:
http://www.premdeesha.com/heartjourney/

___________________________________________________
משתתפים בסדנאות מספרים:
“עשיתי את הסדנה של הלב עם דישה, והיא הייתה צעד משמעותי בדרך שלי. זוכרת את התחושה של איך זה פתח לי את הלב. בתוך זמן קצרצר התחלתי לחוות את חווית העצמי, מעין חיבור מאוד עמוק לתוך איזה מעין פנימי ...זה מפתיע ומרגש, מקפיץ מדרגה. בעיקר משמעותי לי היה שהיה לי מאד קל ביום שאחרי לוותר לחלוטין על עישון סיגריות. וגם החושים נפתחו מאוד, מעין התרחבות כזאת למשל נפתח חוש הטעם שלי ולאגס שאכלתי היה פתאום טעם אלוהי. אני מאוד אוהבת את המדיטציה של הלב שלמדנו וממשיכה לתרגל אותה, איזה קסם היא! תודה רבה דישה היה לי מאוד משמעותי ואני מרגישה שקסמים קורים לי!"
רוני, 52

“דישה האהובה שלי, אתמול בלילה כשהיתי בטיול במדבר בלילה, הסתכלתי על הכוכבים, ונזכרתי כמה למדתי ממך ומהסדנה, על להקשיב ללב לדעת לדבר ממנו, להרגיש אותו, וללכת בדרכו, להתחבר לעין השלישית, ולסמוך עליה, לסמוך על הגוף ולהשתמש בנשימה כעזר, שמחתי מאווד להיזכר בזה ובכמה שלמדתי מאז ואפילו סיפרתי לחבר טוב שמטייל איתי שנדהם שאפשר להקשיב ללב (: תודה"
הדר, 23

“איזו חוויה מעצימה ומשחררת. איזה כייף שבאתי. הבנתי שהגוף מחזיק טראומות, דרוך ושומר, ודרך החוויה והתנועה במדיטציות אפשר לשחרר מהגוף, ממש דרך הגוף הפיסי, גם הרגשות משתחררים. אהבתי שזה בקבוצה, יש משהו בשיתופיות הזאת – להראות פגיעות – משהו שמחבר אותי לאחרים. מרגיש ניקוי אנרגטי, שיחרור מאוד עמוק וחיבור מאוד עמוק ללב. מרגיש שגיליתי משהו מאוד עוצמתי וחדש על עצמי."
ליאור, 42


"דישה אהובה, המסע איתך היה לי לבית במשך תקופה ארוכה ומאוד משמעותית בחיי. בתוך מערבולת של רגשות, מחשבות וחוסר חיבור לעצמי, למרות כל הניסיונות, מצאתי בסדנאות איתך אפשרות להתחבר לעצמי באמת. מצאתי מקום לראות ולהתמודד עם צדדים שניסיתי להתעלם מהם, עם האי נוחות שלי עם עצמי, עצב, כעס, אהבה וחמלה עצמית- שלא מתוך וויתור, אלא דווקא מתוך הבנה פשוטה של האנושיות שבי.
ליווית אותי בכל התהליכים האלו שעוררו עוד הרבה תובנות ואסימונים לאורך הדרך. בדרכך הפשוטה, האוהבת והאימהית, הראית לי שהכל בסדר, שיש מקום לכל השדים והפיות שלי. ואני מודה לך מקרב לב על המסע שעברתי איתך"
שלי, 30

דברו איתנו דאנה – 052-598-5838 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
דישה
052-598-5838
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
תאריך חדש יקבע בהמשך
2021-יוני-04 עד
2020-יוני-06
2020-יוני-06
פרם דישה