head banner ashram heb web
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים

 • אוגוסט 2020

  • מטר מטאורים - בוטל

   מטר המטאורים השנתי באשרם במדבר אנחנו מתרגשים להזמין אתכם אל חגיגת מטר...

   קרא עוד: מטר מטאורים...

 • אוקטובר 2020

  • פסטיבל זורבה הבודהה

   זורבה סתיו 2020 פסטיבל זורבה הבודהה מגיע בקרוב!אהובים ואהובות. אנחנו מתחילים מעגל חדש!!!לחץ להמשך

   קרא עוד: פסטיבל זורבה...


התהוות מערכות יחסים
התהוות - מערכות יחסים
סדנת עומק בנושא זוגיות ומערכות יחסים
סופ"ש 15 - 13 בפברואר 2020
מערכות יחסים בריאות הן זכות מולדת לכל אחד ואחת מאתנו. הן הדרך המדויקת ביותר שיש לו לאדם להתפתח. הן מראות מלוטשות, החושפות את "מערכת ההפעלה" שלי, את מערכת היחסים שלי עם עצמי.
סדנת התהוות מזמינה אותנו לפגוש פנים אל פנים את מערכת היחסים בה אנו חיים עם עצמנו, להיות מודעים להלך הרוח הקיים בנו, דרכו אנו חווים ויוצרים מערכות יחסים ככלל וזוגיות בפרט. מכאן להכיל ולתמוך בעצמנו ובאחר כאחד ופשוט לאהוב.
לסדנה מוזמנים יחידים וזוגות, המבקשים להבריא את מערכות היחסים שלהם
ולרכוש כלים למגנוט, יצירה וטיפוח זוגיות בריאה ויחסים הרמוניים.


התהליך מציע תראפיה הוליסטית פרטנית

לצד תהליכים טרנספורמטיביים קבוצתיים

ומשלב ידע תיאורטי ותרגול גוף-נפש-רוח

מטרות הסדנה:

*להבריא ולברוא את הזוגיות הפנימית שלי.
*למגנט לחיינו מערכות יחסים הרמוניות ובריאות.
*ללמוד את ”האוטומט“, ”הרצון“ ו- ”הבחירה הבריאה“.
*לשחרר פחדים, מחסומים ואמונות מגבילות בנוגע ליחסים.
*ללמוד ולהתנסות בדרך הטנטרה הלבנה - טנטרה של הלב ♥
*לקבל כלים להתהוות דרך אינטימיות, אותנטיות ואמפתיה.
*לפתוח את הלב אל בן הזוג להכלה ותמיכה הדדית.
*ליצור ”ברית זוגית“ לאחדות פנימית ואהבת אמת.

בתהליך נצעד בדרך הטבע, נשתמש בכלים מחכמת הקבלה והאימון הבודהיסטי, נפתח את ערוץ התקשורת האינטימית - אותנטית שבנו, וניצור ברית לאחדות ואהבה.

תוכן הסדנה מובא מחכמת הקבלה, האימון הבודהיסטי, הניאו-פסיכולוגיה המערבית (המבוססת על תאוריית השדה המאוחד), ומוגש באופן חוויתי - הייחודי לדרך האהבה ובאמצעות מגוון פעילויות אישיות והתנסויות חברתיות, כגון: תראפית הילד הפנימי, ביו-אנרגיה, עבודה עם קול וצלילים, תנועה ומגע, תראפיה באומנות, כתיבה יוצרת, קלפי מודעות, פסיכודרמה, עבודת נשימות, מעגלים דינאמיים, נוכחות והוויה.
 
למידת הדרך והצעידה בה, מאפשרות לנו לממש את חיינו בדיוק כפי שהטבע בוחר:
 
כאחד.
 
הסדנה מתחילה ביום חמישי 13/2/20, בשעה 15:00
ומסתיימת בשבת 15/2/20, בשעה 17:00
 
 
מחירים:
 
עלות הסדנה: 1380 ₪ *מחיר מוקדם ל- 10 נרשמים ראשונים: 1180 ₪
 
עלות האירוח: החל מ 540 ₪ הכוללים לינה בחדר דורמיטורי ממוזג ומשותף, 6 ארוחות צמחוניות מפנקות מחמישי בערב ועד שבת בצהרים, מרחבי האשרם במדבר והמווון אהבה :) ניתן לשדרג וללון בחדרים פרטיים וחצי פרטיים בתוספת תשלום (ע"ב מקום פנוי - לכן הקדימו להירשם), או בקמפינג לרוצים להוזיל קצת - התקשרו לקבלת מחירים.
 
*התשלום עבור האירוח מתבצע באשרם במדבר, לכן הגיעו לפחות שעה לפני תחילת הסדנה להסדירו, לקבל את החדר ולהתארגן ברוגע ושלווה.

לפרטים נוספים והרשמה:


מנחה הסדנא:
 
אביב שטרית - אוהב את מה שעושה ועושה את מה שאוהב. יוצר סדנאות "דרך האהבה" וסופי השבוע של "התהוות" לריפוי והגשמה. מנחה סדנאות תראפיה חוויתית לקבוצות וארגונים כ 15 שנים. מאמן הוליסטי ומלווה זוגי. חוקר נצחי של חכמת הקבלה, זן בודהיזם ומכאניקת הקוואנטים. בוחר להנחות תהליכים עם חברים מכילים ותומכים, כי זה יותר בריא ויותר נעים :)
*הסדנא מונחית ביחד עם צוות נדיר ובריא, מוזמנים לפגוש אותנו לב אל לב..........

חוויות משתתפי הסדנה:

"סדנת סוף שבוע שהייתה מתנה עבורי! היא אפשרה לי להביא אור של מודעות למערכות היחסים שלי בכלל ובזוגיות בפרט. למדתי הרבה על הדרך בה אני בוחרת בני זוג באופן לא מודע, והשיא מבחינתי היה הסכם "הכתובה" החדש, ביני לבין עצמי! בין האנרגיה הנקבית והזכרית שבי... תודה לכל המשתתפים בקבוצה המדהימה הזו, שהיו שיקופים עבורי, לאופן בו אני מתנהלת במערכות היחסים שלי עם העולם, כמראה מדויקת למערכת היחסים שלי עם עצמי :) התהליכים בסדנה, בהנחייתו של אביב שטרית, ששזר אותם במקצועיות וברגישות רבה, היו חווייתיים ומעצימים. היום מרגישה שלמה יותר. עם עצמי :) תודה... דרורית פרידר

"ישנם כל מיני מהלכים בחיים, לא לכולם יש הסבר הגיוני, גם לחוסר הגיון יש את הקסם שבו.. יש חומות שאדם בונה לעצמו ויש לו את הסיבות שלו... יש זמן לכל דבר ויש רגעים שנכון להתמודד ולנפץ חומה, ברגע שהיא הופכת להרגל ואין באמת צורך במגננה... אז כשיש הזדמנות ראויה, בין השאר בדרך חווייתית של סדנא, זו הזדמנות אמתית לפריצת דרך! מרגיש זכות לומר תודה...בזכות תשומת הלב של האנשים הטובים, שמנצחים על המלאכה, בהרכב הזה שנקרא "דרך האהבה", היום אני במקום אחר... תודה על הזכות לגלות עוד ועוד דברים חדשים...לא מתכוון לוותר...ממליץ לכל מי שקורא את מה שכתבתי לעקוב אחרי הסדנאות והאירועים...בכנות...אין מה להפסיד...בדיוק להיפך...יש את הסיכוי האמתי על מכשולים להתגבר..." עלי ארד

"אפשרתי לעצמי להיות חלק מסדנה תהליכית, משנה סטייט אוף מיינד של ממש. חיבור עם אנשים מדהימים שפתח צוהר לשינוי והתפתחות. להיכרות עם חלקים אותנטיים שלא תמיד בא לנו לפגוש ושווה לפגוש אותם. מי שמעוניין בפרטים נוספים אשמח להמליץ בחום." מיכל איסר

"זוגיות ומערכות יחסים... איזה סיבוך... הגבלות, מגבלות, איסורים, התניות, הכל כדי להיות "נורמלי". כדי להיחשב מצליח (בעיני עצמי?) ההסתבכות שלי עם המושג "זוגיות", סיבכה לי את חיי לא מעט. בסדנא קיבלתי אפשרות להתבונן על הגדרת הזוגיות שלי ולעצב אותה מחדש, דרך חשיפה לצדדים האחרים שלה, כגון: המקום בזוגיות בו כל אחד מעצים את עצמו, היתרון באינטימיות והעמקת מערכת היחסים, ההיכרות העמוקה עם נשמה משלימה ועוד... מכאן כבמטה קסם, מרגע שהשתנתה ההגדרה שלי, השתנו מלא דברים לטובה בחיי... ולא רק בנוגע לזוגיות... הצ'אקרה מה שנקרא – נפתחה ☺ תודה אביב. אתה אלוף האלופים ❤" מריוס בויום


היכנסו לאתר שלנו לחוויות משתתפים נוספים
 
התקשרו והבטיחו מקומכם בתהליך אותנטי ומעצים
 
של גילוי עצמי, רפוי עמוק ויציאה לדרך וחיים חדשים
 
 
אסתי 054-6608020 / אביב 054-3050100
 
 
 

*למגנט לחיינו מערכות יחסים הרמוניות ובריאות.

*ללמוד את ”האוטומט“, ”הרצון“ ו- ”הבחירה הבריאה“.

*לשחרר פחדים, מחסומים ואמונות מגבילות בנוגע ליחסים.

*ללמוד ולהתנסות בדרך הטנטרה הלבנה - טנטרה של הלב ♥

*לקבל כלים להתהוות דרך אינטימיות, אותנטיות ואמפתיה.

*לפתוח את הלב אל בן הזוג להכלה ותמיכה הדדית.

*ליצור ”ברית זוגית“ לאחדות פנימית ואהבת אמת.

 
סופ"ש 15 - 13 בפברואר 2020
2020-פברואר-13 עד
2020-פברואר-15
2020-פברואר-15
אביב שטרית