רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים


Imagine ♫ Live Psychedelic Desert Rave
Imagine
♫ Live Psychedelic Desert Rave ♫
סופ"ש 7 - 9 באוקטובר 2021
שלושת הימים הכי צבעוניים, שמחים, פרועים, חסרי מעצורים ומעיפים של השנה

כפר דמיוני שיקום לחיים ויתמלא בחברים, עטופים במרחבים האינסופיים של המדבר, ביישוב הכי מבודד בישראל, הרחק מכל הבלאגן של שאר העולם, יקום לו עולם צבעוני ומושלם,
בו אגדות שיוצאות מגבולות הזמן והמרחב הולכות להיכתב.
האימג'ן חוזר במהדורה מלאה ועשירה והאמת קצת הגזמה, בכוונה. חללית הסאונד תיקח אותנו למסע מוזיקלי רצוף בן 48 שעות, שמתעלה על כל דמיון ונע סביב 3 במות.

★★★ LIVE SHOWS ★★★


באימג'ן הקרוב, אנחנו מרחיקים לכת עם יותר מ12 הופעות של להקות והרכבים שאנחנו אוהבים, הרכבים שמהווים את חוד החנית של הסצנה המוזיקלית האורבנית, אלטרנטיבית, עכשווית פה בארץ. קבלו אותם:
★ Garden City Movement
★ Buttering Trio
★ Echo
★ Tiny Fingers
★ ​The Paz Band
★ Masok
★ Orka
★ Liquid Saloon
★ Shtuby
★ Treeboga
★ Duo Brothers
★ Maayan Linik

אנחנו מוציאים אותם (ואתכם) אל המדבר, אל במת החלל של אימג'ן, עם קירות הסאונד שמהדדים אל האינסוף מרחב שמסביב. עם התפאורה המושלמת בעולם. יש למה לחכות.

★★★ DJ's ★★★

לצד ובין לבין ההופעות אנחנו מארחים דיג'ייס ואמנים נוספים שיעלו לעמדות ברחבות וייקחו אותנו למסיבות ומסעות במימדים הנכונים, גם בזריחות ובשקיעות בבמת סטארדאסט במדבר וגם בבמת הדשא שחוזרת לחיים, והולכת לתת כמה הופעות ומסיבות מרגשות וסוערות.
★ Dekel
★ Tori Baba
★ Gaya || Nox
★ Light Child Project
★ Gili Golomb
★ Omer Bar
★ Shiwa Biwa
★ Resh
★ Toti
★ Ginjah Vibes
★ Maayan Rahamim
★ Crami Wurtman
★ Asafsky
★ Karuna
★ Jonato
★ Moffo


★★★ WORKSHOPS ★★★

​בנוסף באימג'ן הקרוב אנחנו גם חוזרים כמובן עם 4 מתחמי סדנאות בנושאים של רוח, מדיטציה, אימפרוביזציה, מיניות מודעת, ריקוד, תנועה, קרקס ומה לא, המתחמים יעבדו בפעילות מלאה לאורך האירוע.
★★★

​אז כמו שאתם מבינים, מחכים לנו ימים עם לא מעט ריקודים, סדנאות, מפגשים, הרפתקאות והתרחשויות מפתיעות ולא צפויות אחרות.
זה האימג'ן, זה הצחוקים, התלבושות, הצבעים, האינסוף אפשרויות, החגיגה, הקצב, החברים, ימים משוגעים ומלאי צבעים, לילות ארוכים וקסומים, הזולה עם החברה בטבע, כולנו ביחד באמצע שום מקום, אין יותר מושלם מזה.
זאת כבר הפעם ה12 בסך הכל, שהקהילה שמסביב לאימג'ן מתכנסת לחיות לדמיין ולחגוג יחדיו. פעם 12 שאנחנו מרימים ביחד מציאות אלטרנטיבית, אוטונומיה חופשית שכזאת, זמן של תעופה בין אינסוף עולמות, תלבושות, מציאויות ואפשרויות, בו אתם אלו שמציירים את מה שהולך להיות....!

★★★ כרטיסים ★★★

הכרטיסים לאימג’ן מסורתית טסים ונעלמים, סבבי המכירה נגמרים מהר, בכל סבב מכירה כמות מוגבלת של כרטיסים, כשהם נגמרים מחיר הכרטיס עולה ועוברים לסבב הבא.
★ להזמנות - imaginefestival.co.il

סופ"ש 7 - 9 באוקטובר 2021
2021-אוקטובר-07 עד
2021-אוקטובר-09
2021-אוקטובר-09