רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים


וומפ
וומפ
תוכנית העבודה כמדיטציה

הוומפ הוא הזמנה בלעדית לחוות מדיטציה, עבודה כשירות, צמיחה אישית וחיי קהילה. כחלק בלתי נפרד מקהילת האשרם, מתנדבי הוומפ שלנו הופכים לחלק מהמשפחה. בואו והצטרפו אלינו, תזכו להיכרות עמוקה ביותר עם עצמיכם, פגשו חברים חדשים ואנשים מכל רחבי העולם.
דמיינו לעצמכם חיים בתוך מקום יפיפה, שליו ושקט, הרחק מכל הרעש והלחץ של החיים המודרניים.

דמיינו לכם מקום שאתם יכולים להגיח בו, מבלי שיהיו שום ציפיות של מי אתם צריכים או אמורים להיות.

דמיינו לכם שיהיה לכם את הזמן להשקיע בעצמכם ולהרפות לתוך השינוי.

דמיינו לעצמכם לקיחת חלק בתהליך עמוק ומשמעותי של התבוננות עצמית ושינוי הדרך בה אתם חווים את עצמכם ואת האחר, הדרך שבה אתם עובדים, יוצרים קשרים ומתקשרים.

דמיין לעצמך שאתה יכול ליישם את השינויים האלו בחיי היום-יום שלך, אותם שינויים שרצית ליצור כבר המון המון זמן.

דמייני לעצמך להיות בסביבה שמעודדת אותך להיראות בדיוק כפי שאת, לצאת מהקליפה ולהיות יותר ויותר את עצמך בכל רגע ורגע.

אתם לא מדמיינים. זוהי בדיוק תוכנית ה- WOMP.

מהי תוכנית הWOMP?

כמשתתף בתוכנית הוומפ אתה תבלה לכל הפחות עשרה ימים בלתי נשכחים כחלק מחיי הקהילה של האשרם. צוות האשרם ומדריך הוומפ שלך ילוו אותך ויתמכו בך בתהליך הצמיחה האישי שלך ויותר מכל - תהפוך לחלק ממשפחתנו הנלהבת, השובבה והמכילה ומהעידוד הקהילתי שלנו לחיים במודעות רחבה יותר.

התוכנית כוללת:
  • עבודה איתנו 6 שעות ביום (כולל שבת) בהן תעזרו לתחזק ולפתח את המקום היפה הזה. כל יום יכול להיראות שונה מקודמו, עם משימות עבודה שונות כמו ניקוי, חיתוך ירקות, גינון ועבודות תחזוקה חיצוניות.
  • השתתפות ב- 2 מדיטציות ביום - בוקר וערב, אשר מונחות ע"י הצוות המנוסה שלנו. המדיטציות נעות בין מדיטציות דינמיות של אושו, יוגה, ישיבה שקטה וכל מה שביניהם.
  • השתתפות במעגלי שיתוף, גישה למדריך WOMP מיומן, האפשרות להכיר אנשים מיוחדים מרחבי העולם וכמובן - זמן פנוי לחקור את המדבר היפה והבלתי נגמר שלנו.

חשוב להבהיר - בעוד שכולנו אוהבים פסק זמן מדברי, תוכנית ה- WOMP אינה מיועדת להוות חופשה. בעיניים שלנו, היא נועדה להיות משהו הרבה יותר טוב. זה נכון שיהיה לך את הזמן החופשי שלך במהלך היום וזה נכון גם שהתהליך האישי שלך הוא הדגש העיקרי. יחד עם זאת, הלו"ז שלך יהיה מלא ברובו בעבודה, מדיטציה וקהילתיות. בנוסף לכך - מסע העומק פנימה יכול להציף מגוון גדול של רגשות, מלאי ברכה ומאתגרים כאחד, לאורח החיים של אשרם במדבר יש את דרכו הייחודית לעזור לך להסתכל פנימה, לעודד תהליך של ריפוי ומימוש עצמי ולספק לך המון מפגשים וחוויות המעודדים התפתחות וצמיחה אישית.

התוכנית הינה הגרסה הישראלית של תוכנית העבודה כמדיטציה אשר נוצרה ע”י אושו באשרם שבפונה, הודו.

שומרים את גופך ובטנך שבעים ומרוצים

במהלך שהותך תחלוק חדר דורמיטורי עם שאר חברי הוומפ. החדרים מצוידים במקלחות, שירותים, מזגן ומצעים. צוות המטבח המפנק והמוכשר שלנו מכין 3 ארוחות צמחוניות מושקעות ומלאות באהבה (טבעונים - אל דאגה - אנחנו מפנקים גם אתכם). עבור הגרגרנים שבינינו, פירות טריים ושתייה חמה זמינים כל היום בחדר האוכל.

לא מדברים עברית? אין בעיה!

אשרם במדבר הינו קהילה בינלאומית ואנחנו מקבלים באהבה אנשים מכלל הלאומים והתרבויות. כלל המדיטציות והמפגשים הקהילתיים מונחים גם בשפה האנגלית.

אורך התוכנית

זמן ההשתתפות המינימלי בתוכנית הוומפ הוא 10 ימים רצופים. שלושת הימים הראשונים הם "ימי ניסיון", בהם אתה מחליט אם התוכנית מתאימה לך.

זמן ההשתתפות המקסימלי בתוכנית הינו חודשיים.

התוכנית פעילה ברוב ימות השנה, מבין ימים אלו אתה יכול להתחיל בכל יום שתבחר.

תמחור

מחיר ללילה בוומפ - 90 ש"ח
המחירים כוללים לינה, 3 ארוחות מעולות ושני תרגולי מדיטציה ביום.

מה להביא

בגדים נוחים לעבודה ומנוחה (גם בגדים קצרים לימים חמים וגם בגדים ארוכים לערבים קרירים), נעליים (גם כפכפים וגם נעליים סגורות), דברי רחצה, מגבת, קרם הגנה, בגדים לבנים למעגל השירה שלנו בערב שישי (אופציונלי), כלי נגינה למקרה שתרצה להצטרף אלינו.... ואנחנו ממליצים בחום גם להביא יומן ועט לתיעוד המסע.

מוכן להצטרף אלינו?

על מנת להירשם, תרימו אלינו צלצול או שלחו לנו אימייל:
טלפון וואטסאפ: +972-52-3824617
אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

סיימתם עם הרישומים? קיראו עוד על טיפים למשתתפי WOMP כדי לגלות את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתכונן!

1983-יוני-14 עד