רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים


אשרם פתוח: דרך הצאקרות
אשרם פתוח: דרך הצ'אקרות
בואו הצטרפו אלינו למדבר
סופ"ש 9-11 ביולי 2020
כולנו הוכרחנו להיות קצת יותר קרובים אל עצמנו בחודשים האחרונים… מה שגרם לכך שהתבוננו בעצמנו מגיבים להמון סיטואציות שונות שנתקלנו בהן, בדרכים שאנחנו לא רגילים או שלא ציפינו להן. יש לנו כל כך הרבה שכבות בחוויה האנושית שלנו… הפיזית, המנטלית, האנרגטית - כולן עובדות יחד כדי ליצור את המציאות שלנו ואם הכל עשוי מאנרגיה - אז כל מה שקורה סביבנו משפיע על הגוף האנרגטי שלנו - שלו יש השפעה ענקית על איך שאנחנו זזים בתוך העולם - זה צובע לנו את כל המסע.
אפשר פשוט לקרוא לכל החיים האלו מסע אחד גדול דרך צ'אקרות.
אנחנו שומעים הרבה את המילה "צ'אקרות", במהות הבסיסית ביותר - הן מרכזים אנרגטיים שיושבים לאורך עמוד השדרה שלנו והם משפיעים ומושפעים על ידי מערכת היחסים שלנו עם העולם סביבנו. יש לנו אלפי צ'אקרות מחוברות לאורך כל הגוף שלנו, וביניהן - שבע מרכזים ראשיים. כל צ'אקרה שונה ומלאה במשאבים, חוזקות, אתגרים ורצונות.

כשצ'אקרה כלשהי חסומה אנחנו יכולים להרגיש שהתפיסה של המציאות הנוכחית שלנו לא מיושרת או מוגזמת. יש דרכים לזהות איך המחסום הזה מרגיש לנו בגוף, למה הוא מתחבר רגשית ואיך אנחנו יכולים לפתוח או לנקות אותו אנרגטית. להרבה ממה שאנחנו חווים בחיים יש אפקט דומינו על הגוף שלנו ועדיין יכול להיות נוכח בנו גם שנים אחר-כך. בכך שאנחנו נותנים לעצמנו את הזמן לשים לב למה שקורה בתוכנו אנחנו יכולים להתחיל תזוזה של מה שתקוע כבר שנים.

הסדנה תיתן לנו את הזמן לעבוד עם קשת רחבה של רגשות, בדרכים הפשוטות של המערכת האנרגטית היפה הזו - מתחושת הביטחון שלנו בצ'אקרת הבסיס, להרגשת החיבור והקבלה בצ'אקרת הלב והחיבור לאמת שלנו דרך צ'אקרת הגרון. אנחנו נתרכז ונתחבר לכל צ'אקרה ונזרום דרך כל המערכת, מהחיבור הבסיסי שלנו עד לחיבור שלנו עם היקום, ניצור איזון הרמוני, חופשי וזורם ביניהן. זה יאפשר לנו באמת לראות את עצמנו כשלם, לא רק דרך הראש אלא גם דרך כל אחד מהעולמות שיוצרים אותנו, לעבד ולשחרר רגשות יותר בקלות, להחליט החלטות מהר יותר, להבין את עצמנו, להבין את הצרכים שלנו ואיך להכיל אותם.

בואו נבלה סוף-שבוע יחד עם תנועה, שקט, קול ונשימה - נעבור במעלה עמוד השדרה ונשחק עם אלמנטים שונים שמאפשרים לנו ליישר, לעבד ולמרכז - דרך הצ'אקרות.

מה הסופ"ש יכלול?
- מדיטציות בוקר וערב
- סשנים שיכללו תנועה של הגוף שלנו, בשקט ובקול
- 3 ארוחות צמחוניות/טבעוניות להזנת גופנו
– מעגל שירה לקבלת השבת
– זמן להתחבר למדבר, לעצמנו ואחד לשניה

בשביל מי זה?

בשבילך- זה שאף פעם לא שמע את המילה צ'אקרה לפני ומוכן להרחיב את ההבנה שלו
בשבילך- זו שרוצה לדעת יותר על הגוף והרגשות שלה ולהתחבר לעצמה בצורה עמוקה יותר
בשבילך- זה שרוצה להיות במודעות גדולה עם עצמו
בשבילך- זו שכבר גורו צ'אקרות ורוצה לקחת כלים כדי לחזור לריקוד האנרגיה המורכב הזה

מחיר הסדנה הוא רק מחיר האירוח + 200 ש"ח! אז בואו אלינו… אנחנו כל כך שמחים שאתם מגיעים להיות איתנו ולהביע את עצמכם!

Chakra LineUp Hebrew 01

התקשרו כדי לשמור לכם מקום!
סופ"ש 9-11 ביולי 2020
2020-יולי-09 עד
2020-יולי-11
2020-יולי-11
צוות האשרם