לוח אירועים


אשרם פתוח: EXPRESSION
אשרם פתוח: EXPRESSION
בואו הצטרפו אלינו למדבר
סופ"ש 9-11 ביולי 2020
אפילו שאומרים ש-70% מהתקשורת שלנו היא בכלל לא מילולית - יוצא שאנחנו עדיין מעבירים את רוב ימינו במחשבות והתנסחויות כדי שנצליח לדבר בדרך שבאמת מבטאת אותנו. חינכו אותנו למה היא הדרך הנכונה לחיות, באיזו צורה להתבטא ואיך נכון להציג את עצמנו לסביבה... אבל... מה זה בכלל אומר התבטאות נכונה? נכון למי? ומה היה קורה אם היינו יכולים להרפות מכל הבלאגן שהכניסו לנו למחשבות? מה היה קורה אם היינו מסירים את התבניות המחשבתיות שנבנו לנו ורק מקשיבים רגע? מאפשרים למה שיושב עמוק בפנים להישמע, נותנים לו לצאת ולהראות לעולם, מה היה קורה אם היינו מעיזים לבטא את עצמנו, בדיוק כפי שאנחנו?
אנחנו נמצאים בעולם של חיפוש אחר משמעות ואושר ממקורות חיצוניים, למרות שבתוך כל אחד ואחת מאיתנו נמצאת אמת פנימית וייחודית. לכל אחד מאיתנו יש כלים שונים אשר עוזרים ונותנים לו תחושת שייכות, עוצמה ושלווה.אז זה פשוט לתת לעצמנו כמה רגעים, להנמיך את הווליום של ערוצי המחשבה, להרים את הכלים חדשים והקסם כבר קורה מעצמו.

ריקוד, ציור, כתיבה, שירה - הם כולם כלים אשר משחררים אותנו מהציפיות והשיפוטיות שלנו מעצמנו, כך שנוכל לגשת לחוכמה הפנימית שלנו ולתת לה מקום כדרך אלטרנטיבית לריפוי.

ביטוי חופשי היא גישה יצירתית טרנספרסונלית שניתן להשתמש בה כדי להתחבר אל הדימויים והנופים הפנימיים שלנו. אנחנו לא צריכים להיות אמנים, זמרים או רקדנים גדולים - אנחנו פשוט צריכים לנשום, להרפות ולזרום. באמצעות מדיטציות וסשנים שונים, אנחנו נכנסים פנימה ויוצאים למסע שהוא מעבר לדפוסי המחשבה הרגילים שלנו. נגיע למצב עמוק של הרפיה, שם ניתנת לנו היכולת לגשת למצב תודעה גבוה יותר. תרגול זה תורם בשחרור תת המודע שלנו ומביא אותו אל פני השטח כדי לרפא ולחזק את מה שהתודעה שלנו אפילו לא ידעה שקיים.

כשאנחנו משתמשים בכוח הביטוי שלנו אנו נרפאים. כשאנו מעיזים לבטא את עצמנו אנו נותנים אוויר לאותם רגשות ודפוסים עוצמתיים מהמשברים של העבר, מטראומות וזכרונות לא פתורים, שלרוב לא ירגישו בנוח לחשוף את עצמם. אנו משתמשים בביטוי כדי לשחרר ובשביל להזכיר לעצמנו שאנחנו חופשיים ומותר לנו ליהנות.

אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולבלות יחד איתנו בסופשבוע כאן במדבר שבו נניע את הגוף, נתחבר לנשימה, נחוש את האנרגיה זורמת בגופנו, נחווה את השילוב הקסום של צליל ותנועה ותינתן לנו האפשרות להעיז להתבטא בדרכנו האותנטית.

הסופ"ש כולל:
- מדיטציות בוקר וערב
- סשנים הכוללים תנועה של הגוף, ציור, שימוש בקול, מוזיקה וריקוד
- 3 ארוחות צמחוניות/טבעוניות להזנת גופנו
- מעגל שירה לקבלת השבת
- זמן להתחבר למדבר, לעצמנו ואחד לשניה

בשביל מי זה?
בשבילך- זה שמרגיש שהוא לא יכול לצייר אפילו איש קו
בשבילך- זו שרוצה להוציא את האמנית הפנימית שלה החוצה
בשבילך- זה ששר רק במקלחת
בשבילך- זו שרוצה להעיר את האנרגיות בתוכה

מחיר הסדנה הוא רק מחיר האירוח + 200 ש"ח! אז בואו אלינו. לחגוג עימנו ולהביע את עצמכם! אנחנו כל כך שמחים שאתם מגיעים!

Expression LineUp Hebrew

התקשרו כדי לשמור לכם מקום!
סופ"ש 9-11 ביולי 2020
2020-יולי-09 עד
2020-יולי-11
2020-יולי-11
צוות האשרם