head banner ashram heb web
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים

 • אוגוסט 2020

  • מטר מטאורים - בוטל

   מטר המטאורים השנתי באשרם במדבר אנחנו מתרגשים להזמין אתכם אל חגיגת מטר...

   קרא עוד: מטר מטאורים...

 • אוקטובר 2020

  • פסטיבל זורבה הבודהה

   זורבה סתיו 2020 פסטיבל זורבה הבודהה מגיע בקרוב!אהובים ואהובות. אנחנו מתחילים מעגל חדש!!!לחץ להמשך...

   קרא עוד: פסטיבל זורבה...


לילות אהבה
לילות אהבה
לפנק את עצמכם!
סופ"ש 6-8 אוגוסט 2020
אתם יודעים.. אנחנו חושבים שחגי אהבה מקבלים לפעמים מוניטין רע. יש הטוענים כי הימים האלה הם רק תירוץ לעסקי השוקולד, היין והפרחים להרוויח קצת מזומנים (וכשאנחנו חושבים על זה, כל יום הוא תירוץ לקנות שוקולד טבעוני - תתפנקו קצת, למה לא?). אבל הימים האלה יכולים להיות כל כך הרבה יותר מזה - רגע לחזור אחורה ולהרגיש מה היא משמעותה של האהבה, לכל אחד מאיתנו בכל רגע מחדש. איך היא נראית, מרגישה ומה קורה לנו כשאנחנו חשים בה בתוכנו? אהבה היא לא דבר אחד, היא לא רק הדברים שאת.ה קונה, הברכות שאת.ה כותב.ת וארוחת הבוקר במיטה (שאגב, כן, כן וכן בבקשה לכולם!).
אהבה היא אנרגיה שיכולה למשוך אותנו לכיוון שלעולם לא ציפינו, להרחיק אותנו ממה שחשבנו שרצינו, מאפשרת לנו להזיז מדינות! היא יכולה להכעיס אותנו עד דמעות, לעקצץ ולפרפר את כל גופנו ולמלא אותו בחום.
אהבה היא אנרגיה שאינה שמורה רק לבת.ן הזוג שלנו, היא המהות שלנו, כל מה שאנחנו, המקום שאנחנו תמיד יכולים לחזור אליו. זה דלק החיים שלנו, היא מאפשרת לנו לנשום וללב שלנו לפעום. לעתים קרובות אנו חושבים על אהבה כעל משהו שעלינו לעשות, לנסות, ללמוד לשמור ולתחזק.
אבל כשאנחנו מדברים על אהבה, אנו מתכוונים, לאנרגיה שמתחת לפעולות או להתנהגויות שאנחנו עושים המונעים מתשוקה, תאווה, גאווה, פחד או צורך באישור.

אז איך נבין איך לאהוב את בן / בת הזוג שלנו, את ילדינו, את הורינו ואת אחינו? יותר מזה, איך נבין איך לאהוב את נהג המונית, הבחור שמוכר לנו את המצרכים והגברת שנותנת לנו דוח חניה. איך נבין איך לאהוב את האוכל שאנו אוכלים, את המים שאנחנו שותים, את הגג שמעל ראשנו. איך נבין איך לאהוב את הבחור שגרם לנו להרגיש כאב, את האישה שהשליחה עלינו את הפחד שלה, את הטבע שמאלץ אותנו להישאר מסוגרים בפנים במהלך מגיפה ... וואו ... יש זמנים שאנחנו לא אוהבים אף אחד מהדברים האלה והם יכולים להיות גם מאוד לא נעימים. אז אנחנו מתחילים להרגיש קורבן - נגד כולם או בנפרד מכולם. אבל זה בסדר. אנחנו יכולים להרגיש את כל זה. ועדיין לאהוב אותם באותו הזמן.

אֵיך? על ידי ההיזכרות של איך לאהוב את עצמנו. ויותר מזה, לזכור שאנחנו אהבה.

יש לנו רעיון ... למה שלא נחגוג את האהבה בטירוף? נתרגל היזכרות במי שאנחנו באמת! בואו לבדוק איך אהבת בן / בת זוגכם יכולה להיראות, איך זה מרגיש לאהוב אדם זר, בואו נתבשם בשפע פלאי הטבע שסביבנו ובתוכנו. דרך אהבת הגוף, הנשימה והייחודיות שלנו נפתח את עינינו לפלאי ההוויה.

כן - בואו נהיה רומנטיים. בואו לאכול אוכל טעים. בואו לרקוד ולשיר תחת אור הירח. לא בגלל שזה דבר שאנחנו מחוייבים לעשות בתאריך מסוים. אלא כי זו הזדמנות להעניק לעצמנו את המתנה של להיות נוכחים, ולהיזכר מאיפה באנו ולאן אנחנו יכולים לחזור. וכמה טוב להתאהב ולהיזכר מחדש - כמה ברי מזל אנחנו להחזיק בתוכנו באר של אנרגיה בלתי נגמרת. אותו כוח הגורם לנו לנוע. זהו מסע יפייפה להבנה שאהבה היא הכל, ואנו בסך כל חוויה אנושית המשחקת איתה. בוא להפוך את כל חייכם לרומנטים.

אז כן, אנחנו נהיה חמודים, ונשיר סביב האש ובו בזמן נתרגל את החוויה הפיזית והרגשית של להיות במערכת יחסים עם עצמנו ואחד עם השני.ה.

הסופ"ש כולל:
* מדיטציות בוקר וערב
* סשנים שיקרבו אותנו להבנת עצמנו, להתחבר זה לזו, יוגה, טנטרה, טקס קקאו, מוזיקה תחת הכוכבים ועוד..
* בר אלכוהול + בר מיצים
* 3 ארוחות צמחוניות/טבעוניות להזנת גופנו ביום
* הזמינו מראש קופסת אהבה או ארוחת בוקר במיטה
* מעגל שירה לקבלת השבת
* זמן להתחבר למדבר, לעצמנו ואחד לשניה

בשביל מי זה?
* האהבה אינה שמורה רק לזוגות, הורים, כאלה שיש להם תא משפחתי רגיל למראה או קבוצת חברים ענקית. כולם פשוט מוזמנים! כי למדבר יש שפע של מקום.. אז בואו לחגוג איתנו.
* אהבה שמורה לכל אחד ואחת מאיתנו ... אז זה בשבילך, וגם לך, ובהחלט לך.

מחיר הסדנה הוא רק מחיר האירוח + 350 ש"ח! אז בואו אלינו... לחגוג את הרומנטיקה של חיינו!

LeilotAhava LineUp Hebrew 02

הכירו את המנחים!

פלג

מפיק פרוייקט הפסייטראנס 'SQUID', הגיע לאשרם לפני כשנתיים לפסטיבל הזורבה, התאהב באווירה, בנשמה ובאנרגיה של המקום וגילה את נפלאות השילוב של המוזיקה והמדיטציה.
לפני כשנה הוא החליט לעבור לאשרם על מנת לתת מקום וביטוי לכל תחושותיו.
את המוזיקה שהוא יוצר אפשר לשמוע ולהרגיש שהוא עושה זאת מהבטן, נותן ביטוי לכל תדר ותדר שמחבר אותך לאמא אדמה תוך כדי ריחוף בחלל.
כיום מנחה את מדיטציית 4 האלמנטים שמשלבת באופן עוצמתי ומדוייק את השילוב בין השניים.

דווה בלא

בלא היא חברה במשפחת האשרם, בו היא מנחה מדיטציות, מעבירה מעגלי נשים ובדרך כלל ניתן למצוא אותה רוקדת או שרה את דרכה במדבר.
במקור מארצות הברית, היא עלתה לישראל ואז הגיעה לאשרם מתוך קריאה שהרגישה במהלך מסעה הרוחני שממשיך להעמיק בכל יום.
בלא היא מחזיקת מרחב מנוסה (וילדת אדמה מזל שור גאה) שמאמינה בכוח של להכיר את עצמך איפה שאת ולהשתמש במשאבים הקסומים של אמא אדמה בשביל לרפא, לצמוח, להפתח ולאהוב.

סתו פאנדיט

מודט, מתכנת ודייר האשרם.
אי שם ב-2011, כחלק מטיול ארץ ישראלי שהיה מסע של התנדבות, הגיע לוומפ וכמקובל נשאר לאיזה שנה. מקשיב למוזיקה כשאפשר, צוחק גם כשפחות מתאים, טבעוני כי צריך, רגוע יחסית כי שום דבר לא חובה. מאמין שכולנו אחד ברמה שלא רלוונטית לכלום, אומר "ברוך השם" כהוקרה על היכולת שלנו לתקשר, סביר שיהיה מבין הראשונים שיתמזגו עם האינטרנט.

סולין

תלמידתו של זן מאסטר ניסים אמון מפתח שיטת הטרילותרפיה, מטפלת מזה שלוש שנים בשיטה. חייה מזה שנה וחצי באשרם במדבר ומנחה מדיטציות מבית אושו בחיי היום יום באשרם.

נישאנט

מאז שהיה צעיר תמיד רצה לדעת יותר על העולם.<br/>המחקר שלו התחיל דרך הדת והמדע, המשיך דרך פילוסופיה וגאומטריה מקודשת וכך הוא הגיע לעולם של רוחניות ומדיטציה. הוא עלה לארץ ב-2011 וכעבור שלושה שבועות הוא מצא את המקום בו בסופו של דבר התגורר במשך כמה שנים - אשרם במדבר. כאן הוא נחשף למדיטציות האקטיביות של אושו, להנאה שבריקוד ולתרפיה בנשימה של הריברסינג. הן עזרו לו למצוא את האיזון הפנימי כלפי הגוף והלב. לאחר שנים בגולה, לבו הוביל אותו בחזרה לביתו באשרם, עם חיבור עמוק יותר לעצמו, יותר כלים בארגז ותובנות חדשות.<br/>כיום הוא זוכה לשתף את הידע שצבר ולהעביר אותו הלאה דרך מדיטציות וסדנאות בביתו באשרם במדבר וכך גם להמשיך ולהעמיק ביחד עם המשתתפים את מסעו הרוחני.

היילי אלכסנדר

אל תתנו למבטא האוסטרלי להטעות אתכם - לאשרם במדבר אני קוראת בית! במהלך מגורי באשרם למדתי מספיק כדי לדעת שאני לא יודעת כלום על עצמי. אבל בכאן ועכשיו אני מניחה שתקרא לי חובבת ריקודים אקסטטי, מורה ליוגה, נרקומנית של מוזיקה, חובבת חוף (ועכשיו מדבר) וטבעונית בנשמה. פילוסופיית היוגה שלה היא שזה הרבה יותר ממה שקורה על המזרן - זה תרגול של החיים עצמם. הוסמכה למורה ליוגה במכה הרוחנית של אובוד-באלי תחת שני הגורואים ההודים שלה. היא נהנית מתרגול האטה אסאנה ככלי להתבוננות ולהזנה, אולם אופייה האוסטרלי עוזר לה להנחית את החוויה המיסטית והעדינה הזו לאדמה.

חולייטה

הולכת את דרך הרוח והמדיטציה כבר 6 שנים. מקדישה את חיי ללימוד נפש האדם, סודותיה הכמוסים ביותר, הקשרים שבין כל אדם, אדמתו ושמיימיו, ובין כל בני האדם כולם.
רואה בכל אדם נשמה עם נתיב לימודי ללכת בו, בתוך גוף שאוגר בתוכו אינספור זכרונות, פצעים וחסמים ומנגד פוטנציאל עצום לחקירה, משחקיות ועונג. מאמינה כי בכל אדם קיים קול פנימי אשר מבקש להראות לו את הדרך לגדילה וההתרחבות המקסימאליים בעבורו וכל שעלינו לעשות הוא ללמוד להחליש את קולות הרקע ולהגדיל את היכולת לנכוח בתוך גופינו.
בתור מנחה אני מאמינה שהדבר העיקרי שעליי לעשות הוא לספק את המרחב האופטימאלי בכדי שכל אדם יוכל להתחבר לעצמו בביטחון, באמונה ובאומץ ולצלול פנימה אל אותם מחוזות עמוקים שנשמתו חפצה לקחת ולהכיר אותו אליהם.

ניג'ן

כבר כילד קטן הוא מצא את דרכו אל תוך עולם הרוח.
הוא הרגיש שהוא תמיד מסתכל על העולם בצורה שונה מהסובבים אותו. בפעם הראשונה שהוא הגיע לאשרם ב-2015 הוא הפסיק להרגיש לבד.
האהבה והתשוקה שלו היא ליצור מרחב בעזרת צלילים מרפאים, הובלת מעגלי שירה והנחיה של מדיטציות עדינות ועמוקות.
הוא מאמין בפשטות, מודעות ומדיטציה כדרך חיים.

טיאן

מאז שהגיע לאשרם ב-2019 טיאן עבד בחוץ - בעבודת כפיים, עם זאת עיקר עבודתו היא עבודה פנימית.
הוא צועד נאמן בדרך הרוחנית על הכדור הזה והוא בעל אמונה גדולה בעוצמתה של מודעות והתעוררות לאמת.
כמנחה מדיטציות ומרפא ברייקי - האהבה, התשוקה והאש של טיאן באות מתוך חזון של העברת האינדיבידואל דרך תהליך של טרנספורמציה אישית וניפוץ אשליות.

אינדירה

דלת הכניסה שלה היא ריקוד.
היא התחילה בגיל 7 וחקרה ריקוד מסורתי ואינטואטיבי המושרש בתרבות חיה, החוגג ומקדש את חיי היום יום.
היא למדה תרפיה דרך תזוזה ומחול, מכיוון ששפת הגוף וההבעה היא אוניברסלית ומאפשרת לנו להחצין את רגשותינו, להעלות את התדר שלנו, להתעלות מעל מצבנו ולגלות מחדש את שמחת החיים שלנו, את ההתלהבות שלנו.
בזכות חברה שפגשה בפונה לפני למעלה מ-20 שנה, המתגוררת כיום בירושלים, היא הוזמנה לגלות את אשרם במדבר. היא חיפשה קהילה רוחנית... פה היא מצאה את משפחתה וכיום מתגוררת איתם במדבר.
אינדירה היא מטפלת בריקוד, פסיכותרפיסטית ויש לה אהבה עמוקה ומסורה לתרגול הסופי. היא מנהלת סדנאות וסמינרי סופי מזה 10 שנים, בפריז ומחוצה לה. היא הוסמכה כמדריכת ריקודי דבריס על ידי דדה נייל קסובה חייך מהמסדר מבוולי באיסטנבול.

רונה

לפני קרוב לשנה הגיעה רונה לאשרם על מנת להעמיק במסע שלה - לחקור ולתת מקום ללב ולנפש.
במהלך חייה הספיקה לטייל בהודו מספר פעמים וללמוד ממקור ראשון מהי מהות המדיטציה והערך הרב שהיא מכניסה לחיינו. כיום, מתרגלת מדיטציות באופן קבוע ובחרה בהחלטה להישאר באשרם על מנת לחלוק ולהעניק את המתנות והכלים שברשותה.
הפקה מוזיקלית ועבודה עם תדרים מרפאים הם חלק נוסף מעשיית הריפוי בה היא עוסקת.
המדבר בשבילה הוא מורה, חבר ומקום המאפשר לנו להיות מי שאנחנו, ללא שפיטה.
מתוך אמונה שנוף הבראשית האין סופי של חול ושמיים משמש כסביבה עוצמתית ומכילה לטיפול עמוק בנבחי נשמתנו.

סופ"ש 6-8 אוגוסט 2020
2020-אוגוסט-06 עד
2020-אוגוסט-08
2020-אוגוסט-08
צוות האשרם