רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים


שילה אורינגר
שילה אורינגר
בתקופה בה המסכים השטוחים ממלאים את חיינו, המגמה של החומריות הוותיקה והנושמת מזרימה איזון וערות ומוסיפה איכויות של ריפוי לחלל. סביבת העבודה, בסטודיו, היא אוסף עשיר ביותר של דימויים, מעולמות שונים, שנפגשים ביניהם בכדי לברוא משהו חדש.
שילה מרי אורינגר (1967), אמא לסאני ועמנואל, היא אמנית טבעית ואוטודידקטית המתמחה בתחום האסמבלאז' בעבודה עם חומרים נטושים.

אורינגר משלבת מגוון טכניקות בצורה אינטואטיבית, רקמה על נייר, קליגרפיה בכתב שפתחה היא רושמת בנוצה ודיו ומשלבת סמרטוטים שמוצאת, חוטים, שברי מראות, מתכות, עלי זהב 24 קראט ועוד מגוון של חומרים.

החומרים הנטושים הם בני ברית עבורה, אותם היא מלקטת במחסנים, בצידי הדרכים ובטבע. משטחי החלודה והקרשים השחוקים מהווים עבורה''קנווסים ''מרתקים המקבלים משמעות חדשה קורנת חמימות ואור.הרצון הוא להעניק לצופה רגע מרגש בו הוא חווה תחושת חסד ונקודת מבטו מתרעננת ביחסה אל החומרים הנטושים וכך גם אל עצמו.

''אלו חיים מתוך סקרנות ופליאה ילדית, אני יכולה להתרגש ולשמוח ממפגש אקראי עם חתיכת בד קרועה שמצאתי בשדה כאילו פגשתי הרגע אהוב לב''.אורינגר יוצרת מילדות, מציגה בגלריות בארץ ובעולם. מנחה סדנאות וריטריטים בישראל ובבולגריה.
052-5354861
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
שילה אורינגר