head banner ashram heb web
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

לוח אירועים


 • אוגוסט 2020

  • מטר מטאורים - בוטל

   מטר המטאורים השנתי באשרם במדבר אנחנו מתרגשים להזמין אתכם אל חגיגת מטר...

   קרא עוד: מטר מטאורים...

 • אוקטובר 2020

  • פסטיבל זורבה הבודהה

   זורבה סתיו 2020 פסטיבל זורבה הבודהה מגיע בקרוב!אהובים ואהובות. אנחנו מתחילים מעגל חדש!!!לחץ להמשךלחץ...

   קרא עוד: פסטיבל זורבה...

הבלוגייה המדברית

ברוכים הבאים למערכת הבלוגים שלנו.

קורס מנחי מדיטציות - הארה אישית

פורסם מאת ב- ב-מדיטציה והארה
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 1630
 • הרשם לעדכונים
את המודעה לקורס מנחי סדנאות באשראם ראיתי לפני שנה כמעט על הפיד שלי בפייסבוק. ככה משום מקום היא קפצה מולי, אפילו לא הייתי חברה שלהם, ידעתי על הח'ברה האלו ממש קצת. מיקריות? ממש ממש לא!! איך שנחו עיני על המודעה, הלב שלי התחיל לפעום והבטן שלי להתהפך וקול בתוכי זעק – את חייבת את זה לעצמך!!!! באותה שנייה היה לי ברור שמשהו הולך לקרות פה, ובגדול.
 
אני? מה לי ולזה? מה לי ולאשרמים ולהודו? בטח יחשבו שאני חייזרית! בטוח שאני הכבדה היחידה שם! בטוח ארגיש לא בנוח, לא אמצא את עצמי, וגם בטוח שלא ירקו לכיוון שלי, אני סתם אמא יבשושית ומשעממת , ואיך הילדים יסתדרו בלעדיי עשרה ימים? ומאיפה יהיה לי תקציב לקורס הזה?
 
למה לעזזאל יש לי פרפרים בבטן כשאני חושבת על המקום הזה שמעולם לא הייתי בו????
 
ולקחו לי כמה ימים טובים עד שהתקשרתי לברר פרטים. ועברו עוד כמעט שבועיים עד שהחלטתי , זהו זה! אני נרשמת!
 
והתרגשתי בטרוף לפני הנסיעה. וכמו ילדה קטנה לא ישנתי כמעט לילה קודם.
 
 והגעתי. והתאהבתי בשנייה. התאהבתי באנרגיה ובמקום הזה. והבנתי באותו רגע שזהו, יצאתי מאזור הנוחות שלי!! אני מתחילה משהו חדש ומסעיר שישנה את חיי. ובגלל זה פחדתי כל כך לפני, פחדתי לזוז קדימה, פחדתי מעצמי, מהחיים.
 
ועשרה ימים של שלווה אינסופית, של ללמוד את עצמי מחדש, של התחברות לרגש, של שיקופים והדהודים, של למידת תפיסת עולם מקסימה ומלאת הומור, של נשימות, של חופש ובעלי חיים וטבע ואנשים שחיבוק מהלב הוא טבעי עבורם , עשרה ימים של מדבר, מרחב פיזי, מרחב אנרגטי, מרחב הלב. עשרה ימים שזיכו אותי בחברי נפש וביכולת להעביר הלאה את הכלי המופלא הזה – מדיטציה אקטיבית.
 
ועברה כמעט שנה.. ואני מודה לעצמי שהעזתי. מודה על כל מה שקיבלתי. מודה על מה שנתתי.
 
ניקיתי בעשרה ימים ג'יפה רגשית של שנים. למדתי להבין עד כמה הגוף והנפש שלי זקוקים לקצב.
 
למדתי להתבונן, ולא לשפוט. לא את עצמי ולא אחרים. למדתי להרגיש שוב ולא לפחד מהפחד. למדתי לעמוד מול קבוצה . למדתי כמה מרגש כמנחת מדיטציה לראות את השינויים שמתחוללים בחיי המשתתפות בסדנעות שאני מנחה, את האור והתשוקה חוזרים לגוף ולעיניים, לזכות לראות חיים של משתתפים עוברים מהפך!. למדתי כמה נפלא זה להרפות. למדתי איך זה מרגיש לתת כלי לאנשים, כלי שיעזור גם להם, להעביר את המתנה הזו הלאה. פיתחתי מספר סדנאות ייחודיות שמשלבות עבודה עם המדיטציות האקטיביות. וסגרתי (בעצם פתחתי) מעגל בגדול כשחוויתי לראשונה איך זה להנחות מדיטציה אקטיבית בפסטיבל "זורבה" בפסח האחרון לקבוצה של למעלה משישים איש! להרגיש את האנרגיה האדירה הזו נוגעת בכל אחד בדיוק כמו שהוא צריך, לראות את ההשראה נוחתת על אי אילו מהם, להבחין בדמעות של הקלה משתחררות בשקט פה ושם, ולראות את האור בעיניים כשהמדיטציה מסתיימת. ולחזור עם חיוך רחב בלב .
 
אז אם לא הרגשתם את תודתי העמוקה עד כה...
 
 תודה לשרדהה על ההנחיה המדויקת אתה השראה לכל מנחה מדיטציה באשר הוא. תודה לצוות האשרם שתמיד מתקתק הכול כמו שצריך ולצוות המטבח שהחזיר לי את התשוקה לקארי, תודה לכל האנשים הנפלאים שהכרתי וחלקו איתי את ימיהם, רגשותיהם, סודותיהם וקיבלו בסלחנות את רוח השטות שפה ושם קפצה עליי.
אוהבת אתכם.
קישורי Trackback לרשומה זו